Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 35x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sushi-Miomi restaurant Brno

Sushi Miomi je restaurace zabývající se sushi specialitami a pokrmy s nejvyšší kvalitou surovin a profesionální přípravou tohoto oblíbeného japonského pokrmu. Mimo kvalitního jídla mohou návštěvníci ochutnat také japonské pivo a speciální zákusky tamní kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na slevomatu jsem koupili voucher na 26ks sushi, jinak bychom tento podnik asi ani nezaregistrovali. Prostředí pěkné, dá se zaparkovat celkem bez problémů hned u restaurace. Prostředí příjemné a obsluha velmi příjemná. Sushi bylo také dobré, takže s touto návštěvou jsme byli spokojení.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Kdyby nebyla tahle restaurace hned u hotelu Marriott, ani by mě nenapadlo sem zajít. Musím říct, že je to tady celkem fajn. Příjemné prostředí, milá obsluha (i když občas pomalá) a celkem slušné jídlo za přiměřené peníze. Za mě lepší průměr.
Sushi-Miomi restaurant Brno
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO