Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Sushi-Miomi restaurant Olomouc

Sushi Miomi je restaurace zabývající se sushi specialitami a pokrmy s nejvyšší kvalitou surovin a profesionální přípravou tohoto oblíbeného japonského pokrmu. Mimo kvalitního jídla mohou návštěvníci ochutnat také japonské pivo a speciální zákusky tamní kuchyně.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Nebyli jsme v Sushi Miomi poprvé, sushi jako obvykle velmi dobré, čerstvé a krásně naaranžované. Nepříjemně nás překvapilo chování personálu - chtěli jsme poradit s výběrem zeleného čaje, slečna servírka nás odkázala na čajový list a následně nám sdělila, že z nabídky zde uvedené (cca 12 druhů čajů) nemají žádný zelený ani ovocný čaj, mátový také ne.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Asi nejlepší sushi restaurace v Olomouci. I když prostředí není příliš útulné. Stačilo by o trošku víc vlídnějšího přístupu a zážitek z večeře by byl dokonalý.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO