Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 327x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sushi King

Japonská kuchyně se stává čím dál oblíbenější kuchyní po celém světě. Výjimkou není ani Česká republika. V čem tedy spočívá tajemství úspěchu? Proč stále víc a víc lidí preferuje toto na první pohled jednoduché, ale zároveň exotické japonské jídlo – sushi? Zdá se, že na tom není nic složitého – ryby, rýže a umění kuchaře, který je schopen z jednoduchých potravin udělat mistrovské dílo. Sushi jako jídlo je lehké, chutné a nízkokalorické. Milovníci tohoto pokrmu říkají, že sushi je skutečnou pastvou pro oči. Jen málokdo odolá při pohledu na takovou harmonii krásy, tvaru a chuti!

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Sushi King je místo, kde vždy najdu to, co hledám. Opravdu vynikající jídlo, podávané pěknými slečnami s milým úsměvem. Prostředí má pro mě velký význam, protože zde chodím s přáteli, abych na chvíli opustil ubíjející rutinu. A tady je účel pokaždé splněn. Děkuji.
Restaurace Sushi King
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Poslední dobou do Sushi Kingu chodíme opravdu často. Nejradši máme nigiri s tuňákem nebo lososem. Ale dovolíme si říct, že vše co v této restauraci ochutnáme, stojí za to.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik má velice příjemný interiér. Obsluha je příjemná, jen jim to při větší obsazenosti trochu trvá. Sushi mají velice chutné, a krásně naservírované. Rádi se sem vracíme :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO