Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 305x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sushi King

Japonská kuchyně se stává čím dál oblíbenější kuchyní po celém světě. Výjimkou není ani Česká republika. V čem tedy spočívá tajemství úspěchu? Proč stále víc a víc lidí preferuje toto na první pohled jednoduché, ale zároveň exotické japonské jídlo – sushi? Zdá se, že na tom není nic složitého – ryby, rýže a umění kuchaře, který je schopen z jednoduchých potravin udělat mistrovské dílo. Sushi jako jídlo je lehké, chutné a nízkokalorické. Milovníci tohoto pokrmu říkají, že sushi je skutečnou pastvou pro oči. Jen málokdo odolá při pohledu na takovou harmonii krásy, tvaru a chuti!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tento podnik navštěvujeme pravidelně, takže již personál známe a chovají se k nám velice uctivě. Každá návštěva je velmi příjemná. I když si nemyslíme, že se jedna o nejlepší sushi v ČR, ti si vždy pochutnáme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace, do které si vždy rádi zajdeme na oběd či večeři. V poslední době bohužel klesá její úroveň, a to jak obsluhy, tak i podávaných jídel. Je to škoda, protože ještě do nedávna byl Sushi King naší oblíbenou restaurací.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO