Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 379x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Sushi bar Made in Japan

Přehled hodnocení
93% celkově
88% personál
86% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 270x
4 94x
3 13x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Skvělé degustační menu (mušle sv. Jakuba, tempura tacos, tacos s červeným lososem, smažené krabí taštičky, set speciálního sushi - podle mě jedno z nejlepších v Praze), příjemná a milá obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tady připravují asi nejlepší sushi v Praze. Ale byli jsme trochu zklamaní, že přes prázdniny nenabízejí 10 druhů poledního menu, ale jen jedno. Škoda. Nechápu, proč. Ale i tak jsme si pochutnali. Obsluha-paní servírka byla jako vždy milá, ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace chodíme pravidelně a ani tentokrát nezklamala. Sushi bylo připraveno do dřevěné lodi, ze které se z podpalubí linul kouř. Jediné, co by se dalo vytknout je, že ve chvíli, kdy přijdete s voucherem na Vás bude pohlíženo jinak než na zákazníky platící plnou cenu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili už po několikáté a sushi nás nikdy nezklamalo. Tentokrát jsme narazili na novou obsluhu a i když si vlastně nemáme na co stěžovat, byla ochotná, ale nějak to nebylo "ono." Konečně už mají něco jiného k pití než to předražené od nadnárodních společností.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Made in Japan nezklamalo a opet se potvrdilo,ze dela nejlepsi sushi,ktere jsme ochutnali. Sushi je bezkonkurencni. Co nas ovsem zklamalo byla zmena vyse obdrzenych kreditu od restu za recenzi a za rezervaci,snizeni premiovych bodu a zmena celeho systemu voucheru. Kredity se stavaji tak vzacnym zbozim,ze se temer neda dopracovat k adekvatnim bodum na koupemi voucheru a drahe restaurace typu Made in Japan se tak stavaji mene dostupne. Doporucujeme restu u drahych restauraci lepe dotovat jak rezervaci,tak recenzi. Anebo zavest napriklad navic Kolo stesti s kredity jako na Slevomatu. Motivace pouzivat restu se u nas velmi snizila a jsme jako dlouhodovy uzivatele velmi zklamani :(
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Made in Japan prostě nikdy nezklame ❤. Skvělé sushi, úžasná obsluha, milé prostředí v centru. Jumbo crunchy roll je prostě sushi porno .

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO