Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 371x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Sushi bar Made in Japan

Přehled hodnocení
92% celkově
88% personál
85% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 247x
4 87x
3 12x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Sushi bylo opět výborné. Zkusili jsme i polední jídlo a také nám moc chutnalo, kuřecí dobře ochucené, rýže výborná. Oceňuji, že do nápojového lístku zařadili domácí limonády. I když to je vlastně voda se sirupem, tak pořád lepší než sladké vody od nadnárodních společností. Do mátové limonády by mohli přidat třeba lístky máty :-))) Ale dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jako vždy obědové meníčko bylo skvělé. Čerstvé, kvalitní suroviny a porce tak akorát. Za tu cenu super, škoda tak drahého jídelního lístku večer. Obsluha příjemná, nápoje drahé.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Příjemná obsluha a vynikající sushi. Prostředí ok.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Na jídlo jsme čekali hodinu. Jídlo průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Luxusní gurmánské zážitky, sushi apod., nenecháme si návštěvu této restaurace nikdy ujít. Doporučuji také akci "šťastná středa", kdy můžete ochutnat cokoliv z jídelního lístku za cenu 990.-
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Made in Japan je moje naprosto nejoblíbenější sushi restaurace v Praze. Poprvé jsme vyzkoušeli Šťastnou středu. Bohužel od prvního objednání jsme čekali hodinu a deset minut než jídlo donesli, takže pro přátele, kteří zde nikdy nebyli, byla hned první hodinka trochu rozčarováním. Kuchyně však nestíhala celou dobu, takže objednané krevety jsme bez upozornění dostali až po dezertu, takže se do nás už nevešli, což nás velmi mrzelo, neboť byli naprosto výtečné. Jídlo je zde opravdu excelentní, a tak prvotní zklamání z dlouhého čekání 100% vynahradilo a na normální návštěvu rozhodně doporučuji a budu se sem vždy velmi ráda vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo, personál i prostředí super.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Snad jediná výborná restaurace která pořádá all can you eat, takže můžete v klidu ochutnat vše co hrdlo ráčí z převelikého výběru všech možných i nemožných sushi pochoutek. Chodím pravidelně a mohu jen a jen doporučit. Kvalita jídla i personál je výborná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme ve středu na All you can eat a byl to naprosto skvělý zážitek:) Ze všech sushi restauraci u nas vede Made in Japan. Nejkvalitnější suroviny, moc příjemná obsluha a super dostupnost! Děkujeme moc a urcite to nebyla nase poslední návštěva! Za ty peníze to urcite stojí :)
Sushi bar Made in Japan

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO