Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 376x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Sushi bar Made in Japan

Made in Japan je oblíbený sushi bar v srdci Prahy. Nabízí to nejlepší z japonské kuchyně v čele s výborným sushi, pochoutkami z masa a ryb, nudlovými specialitami, saláty z mořských řas a lahodnými dezerty. Díky konceptu otevřené kuchyně tu navíc můžete zblízka nahlédnout do tajů přípravy japonských delikates.

Do země vycházejícího slunce vás v Made in Japan přenese nejen báječné jídlo, ale i moderní interiér ve znamení elegance a jednoduchosti. Zakládají si tu na používání surovin té nejvyšší kvality a mají také menu pro vegetariány a děti. Ty si tu pochutnají například na zeleninovém nebo ovocném sushi bez wasabi.

Žízeň v Made in Japan zaženete pestrým výběrem kvalitních vín ze všech koutů světa nebo pravými japonskými čaji. Za vyzkoušení rozhodně stojí i výborné saké v několika příchutích.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace chodíme pravidelně a ani tentokrát nezklamala. Sushi bylo připraveno do dřevěné lodi, ze které se z podpalubí linul kouř. Jediné, co by se dalo vytknout je, že ve chvíli, kdy přijdete s voucherem na Vás bude pohlíženo jinak než na zákazníky platící plnou cenu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili už po několikáté a sushi nás nikdy nezklamalo. Tentokrát jsme narazili na novou obsluhu a i když si vlastně nemáme na co stěžovat, byla ochotná, ale nějak to nebylo "ono." Konečně už mají něco jiného k pití než to předražené od nadnárodních společností.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO