Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 365x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Sushi bar Made in Japan

Made in Japan je oblíbený sushi bar v srdci Prahy. Nabízí to nejlepší z japonské kuchyně v čele s výborným sushi, pochoutkami z masa a ryb, nudlovými specialitami, saláty z mořských řas a lahodnými dezerty. Díky konceptu otevřené kuchyně tu navíc můžete zblízka nahlédnout do tajů přípravy japonských delikates.

Do země vycházejícího slunce vás v Made in Japan přenese nejen báječné jídlo, ale i moderní interiér ve znamení elegance a jednoduchosti. Zakládají si tu na používání surovin té nejvyšší kvality a mají také menu pro vegetariány a děti. Ty si tu pochutnají například na zeleninovém nebo ovocném sushi bez wasabi.

Žízeň v Made in Japan zaženete pestrým výběrem kvalitních vín ze všech koutů světa nebo pravými japonskými čaji. Za vyzkoušení rozhodně stojí i výborné saké v několika příchutích.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Made in Japan je moje naprosto nejoblíbenější sushi restaurace v Praze. Poprvé jsme vyzkoušeli Šťastnou středu. Bohužel od prvního objednání jsme čekali hodinu a deset minut než jídlo donesli, takže pro přátele, kteří zde nikdy nebyli, byla hned první hodinka trochu rozčarováním. Kuchyně však nestíhala celou dobu, takže objednané krevety jsme bez upozornění dostali až po dezertu, takže se do nás už nevešli, což nás velmi mrzelo, neboť byli naprosto výtečné. Jídlo je zde opravdu excelentní, a tak prvotní zklamání z dlouhého čekání 100% vynahradilo a na normální návštěvu rozhodně doporučuji a budu se sem vždy velmi ráda vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo, personál i prostředí super.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Snad jediná výborná restaurace která pořádá all can you eat, takže můžete v klidu ochutnat vše co hrdlo ráčí z převelikého výběru všech možných i nemožných sushi pochoutek. Chodím pravidelně a mohu jen a jen doporučit. Kvalita jídla i personál je výborná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO