Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 69x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Sushi bar Engawa

Přehled hodnocení
89% celkově
87% personál
85% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 39x
4 25x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Z restaurace jsme si odnesli pár příjemných zážitků, ale i dost horších. Věc která nám nejvíce znepříjemnila návštěvu, byla zima. Možná jsme dorazili v blbý den, kdy blblo topení, ale mikina byla málo k tomu mít příjemný uvolněný večer. Na což to jsme si chtěli dát nějaký koktejl, jelikož jsou na webových stránkách velmi hezky prezentovány. Bohužel, v sobotu večer nebyl barman, takže jsme se spokojili se základem. Pro oteplení jsem si objednala čaj, který mi číšník donesl až po 15ti minutách. Číšník byl sice ochotný, ale nevěnoval se, žádný checkback. Abych taky přispěla něčím pozitivním. Určitě není pochyb, že bar používá kvalitní čerstvé suroviny, sushi jsme měli rychle, na to jaký počet jsme si objednávali. Rolky jsou nápadité a jejich příprava určitě nebyla odbytá. Z menu si může vybrat každý, možná až na škodu je menu příliš velké a výběr je tím zdlouhavý.(Kromě dezertů) Podle akce restaurace jsme měli dostat 10% slevu, kterou jsme bohužel nedostali. Potěšil bonbónek a rozloučení. Nebyl to špatný zážitek, jen vím, že dám přednost jiným sushi barům. Doufám že tento feedback restauraci pomůže. Z hodnocení na restu jsme měli větší očekávání. Možná jsme vážně přišli, když měla restaurace den blbec. Večeře pro 3 s alko 3000,-
Sushi bar Engawa Sushi bar Engawa
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná atmosféra! Krásné stylové prostředí, interier a detaily, ticho a klid, velice příjemná hudba. Milá obsluha. Chutnalo nám polední menu a jasmínový čaj, mají vynikající červené francouzské vino. Vřele doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Sushi bar Engawa
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Krasne prostredi, vyborne sushi z cerstvych ryb, ktere se rozpada na jazyku. K piti taky dostačujici vyber, ale obsluha se mohla trochu vice snazit s vyberem- Vecere pro 2 s čajem a bez alko za 1 400.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nase prvni navsteva, ktera prijemne prekvapila. Vyborny wakame salat a prvotridni sushi. Cenove primerene kvalite. Na dezert tentokrat nezbyl cas,ale na zmrzlinu ze zeleneho caje bychom se tesili.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Se vším všudy průměrný zážitek, jídlo nezklamalo, ale bohužel ani ničím nezaujalo. Servis příjemný, jenom se mi zdálo, že nám dali místo neperlivé minerálky obyčejnou točenou vodu v láhvi. Obecně na mne restaurace působila spíše jako lepší vietnamská restaurace než autentická japonská kuchyně. Znovu spíše nepůjdu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré sushi, ale tradičně relativně drahé (levnější I-O rolka 8 ks cca 230 Kč dražší rolka klidně i 400+ Kč, ale dají se objednat i 4 ks). Seděli jsme na lavicích bez opěrek, což je asi jediné, co bych vytknul, protože se mi to nezdálo úplně pohodlné. Výběr vína není velký, ale vybrané nám chutnalo. Celkově bych dal 4/5 :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velký výběr nejen sushi - oceňuji možnost vidět fotografie celého menu na Ipadu! Výborný servis, doplňky k jídlu i celková atmosféra velmi příjemná. Sushi rolka Dragon fly nikdy nezklame.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO