Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sunrise

Přehled hodnocení
67% celkově
91% personál
64% prostředí
69% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 1x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obrovské překvapení, nečekal jsem, že v Olomouci bude tak dobrá vietnamská restaurace, s autentickou obsluhou i kuchařem. Bohuže nevím, kdy se opět dosatnu do Olomouce, ale když, tak určitě půjdu do Sunrise.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo v pořádku, v podstatě mu není co vytknout. Neurazí a někdy nadchne někdy méňe. Prostředí také slušné, ovšem obsluha zatím pokaždé stála za nic. Velmi neprofesionání chování. Za mě slušná 3+ vietnamská restaurace. Najdu lepší, ovšem za cenu vzdálenosti. Tato restaurace je poblíž centra a za velmi příjemné ceny. Platba kartou možná nad 200kč, možnost bufetu přes oběd - za 120kč si člověk může nabrat co chce.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo nebylo špatné, bylo srovnatelné s jakýmkoliv vietnamským bistrem, jen s tím rozdílem, že v bistru jej dostaneme max. do 5 minut a tady jsme na něj čekali v poloprázdné restauraci 45 minut a to bylo jen kuřecí s bambusem a houbami. Zklamáním bylo i to, že ve vyobrazení na jídelním lístku byl houževnatec jedlý a na talíři jsme měli obyčejný žampion. Je pravdou, že jsme se mohli podle slov servírky zeptat, co tam bude za houbu, ale při tak jasném zobrazení nás tahle záměna nenapadla. Akvárium v restauraci působí příjemným dojmem, ale stěží odvrátí pozornost od hromady přepravek a sudů, které zase vyvolávají dojem, že obědváte někde ve skladišti. Nějaký pěkný paravánek by byl v tomto případě na místě.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO