Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Sunrise

Poctivé vietnamské jídlo hned v centru Olomouce, které najdete kousek od stanice tramvaje Okresní soud. V útulné restauraci se maximálně snaží, abyste se cítili jako doma. Těšte se na usměvavou obsluhu, která je vždy připravena Vám poradit!

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obrovské překvapení, nečekal jsem, že v Olomouci bude tak dobrá vietnamská restaurace, s autentickou obsluhou i kuchařem. Bohuže nevím, kdy se opět dosatnu do Olomouce, ale když, tak určitě půjdu do Sunrise.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo v pořádku, v podstatě mu není co vytknout. Neurazí a někdy nadchne někdy méňe. Prostředí také slušné, ovšem obsluha zatím pokaždé stála za nic. Velmi neprofesionání chování. Za mě slušná 3+ vietnamská restaurace. Najdu lepší, ovšem za cenu vzdálenosti. Tato restaurace je poblíž centra a za velmi příjemné ceny. Platba kartou možná nad 200kč, možnost bufetu přes oběd - za 120kč si člověk může nabrat co chce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO