Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 252x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sumo Sushi & Grill Novodvorská

Přehled hodnocení
87% celkově
84% personál
82% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 113x
4 121x
3 15x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Sushi na Novodvorské je výborné, ale radost trošku kazí lokalita, cestuje se tam velmi dlouho (c mém případě 45 min). Sushi je z čerstvých surovin. Vybere si opravdu každý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na toto running sushi chodíme pravidelně, je to v Praze naše nejoblíbenější. Tentokrát například nebyla v nabídce polévka nebo dezert z kokosového mléka, ale zase byla docela široká nabídka sushi a mangový džus jsme na požádání dostali.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Restaurace chodíme s přítelem pravidelně déle než rok. Personál si nás už pamatuje, ale paní asi nejspíš Manažerka je vždy ve zvláštním rozpoložení. Jinak je personál milý, dostáváme už rovnou krevety v misce zdarma, abychom na ně nemuseli čekat, než na pás přijedou. Sushi je zde rozsáhlé, jezdí zde krevety, sepie, losos, uzené tofu.. ale také spousta druhů dezertů, ovoce ( žlutý meloun, ananas, ovocné "kompoty" ), kukuřice, salát z řas, nudličky s kuřecím masem a zeleninou.. Sushi je rozmanité. Dávejte si pozor, pokud příjdete na sushi např v 16.30 a budete zde do 17.01 - platíte už zvýšenou cenu ( od 17.00 platí cena za running 388kč na osobu. hodiny předtím jsou o stokorunu levnější - tudíž za 288Kč / os. ) Pokud si rezervujete stůl, připište do poznámky, že jdete na running sushi a pro vaše pohodlí připište, že chcete usadit ke stolečku - na místě jsou i barové židličky z jedné strany pásu, kde koukáte naproti sobě na cizí lidi a už to není tak pohodlné - pokud tedy nejdete na jídlo sami. Jediné, co mi zde chybí je Tuňák. Za celou dobu, co restauraci navštěvujeme, jsme se ho zde nedočkali. Ovšem jako velké plus hodnotím, že na páse jezdí i pomerančová šťáva, které se můžete napít a nebo někdy i kokosové mléko. - nedočkáte se jich ale vždycky. nebo jezdí jen nějakou chvilku - každý chce totiž uhasit žízeň :) Jinak Restauraci hodnotím dobře, určitě se do ní budeme vracet. Kuchyni přímo vidíte, jak jídla připravují a o čerstvosti jsme nikdy neměli pochyby. Prostředí obchodního centra není nijak rušivé, jste v úplně horním patře, takže Vás chod "obchoďáku" nijak nezneklidňuje.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy, spokojenost. Chyběly nám tentokrát čerstvě grilované krevety na špejli a něco s tuňákem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO