Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 201x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Sumo Sushi & Grill Novodvorská

Přehled hodnocení
88% celkově
85% personál
83% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 98x
4 87x
3 13x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Když jsme se posledně vypravili s kámošema opět až na Novodvorskou, rozhodně jsme nelitovali. Sushi zde mají opravdu výborné, najdete zde sushi s avokádem, lososem, sladké dortíčky, masové kuličky, zde si prostě vybere úplně každý! :-)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyrazili jsme s kamarádkou na oběd. Moc nám to sushi chutnalo, Příjemným zpestřením byly zejména přírodní ovocné šťávy, na kterých jsme si smlsli... Doporučujeme
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Na teto sushi restauraci (fast foodu) je velmi dulezite vedet v kolik dorazit, jinak se moc ruznorodych kousku sushi nedockate. Kdyz se vsak zadari, dokazi vam rozhodne naservirovat vyborne sushi. Zazvor z Makra plny glutamatu a sladidel nejim. Totez se tyka sojove omacky plne lepku a taktez wasabi z prasku!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme spokojeni. Jídlo fakt dobré, zajímavější druhy sushi, nez-li na jiných running sushi v OCčkách dočkali jsme se i úhoře a tuňáka, losos byl velice dobrý a výborné byly i grilované krevety. Dále jezdily různé druhy ovoce a dortičků. Obsluha byla příjemná a bylo to v celku nerušené posezení i když se restaurace nachází v OC a s rezervací přes restu nebyl žádný problém. Je lepší rezervovat, pokud chcete sedět v boxu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Sumo Sushi & Grill Novodvorské navštěvujeme poměrně často. Vyhovuje nám široká nabídka running sushi, které je zde na výběr a kromě klasického sushi jsou zde mimo jiné k dostání i klasiké restované nudle, losos a pomerančové šťávy, společně s opravdu chutnými omáčkami. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo dobré, klasické sushi, s vokádem, lososem a dalším, ovšem chybělo nám tam třeba takové masíčko, jako jsme měli možnost poznat na running Sushi v Hostivaři, kde se dá i vlastnoručně ugrilovat. Spokojení jsme však byli, takže přidávám 4 hvězdy!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Včerejší návštěva velmi zklamala, myslím, že tato restaurace je čím dál horší.Personál, který si Vás nevšímá, polehává za barem o vše si musíte říkat.Cítíte se trapně.Smutné!!!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO