Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Sultan shisha grill bar

Nový SHISHA Grill bar v historickém centru lážeňského města Karlovy Vary s příjemným posezením a výhledem na Alžbětiny Lázně a jim přilehlého parku. Na jaře a v létě nabízí posezení na zahrádce přímo na hlavní třídě T. G. Masaryka. Jejich předností je orientální kuchyně a bohatá nabídka vodních dýmek, se kterými podávají, pro umocnění požitku ZDARMA chlazený náústek a vždy čerstvé uhlíky po celou dobu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno