Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Styl & Interiér

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tentokráte na dezert a už ne cheesecake...ten mi minule příliš nezachutnal. Ale jejich mrkvový dortík byl opravdu výborný a stejně tak ledové Chai Latté. A co Vám budu povídat prostředí dokonalé.
Kavárna Styl & Interiér
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna vskutku nádherná, velká zahrada se stromy, prostředí klidné, káva i zákusky velmi dobré. Dojem kazí jen neustále kolem chodící personál s dotazy jestli je vše v pořádku každých 5 minut, neustále pod dohledem asi paní manažerky, člověk chce mit klid a pohodu a ne furt byt tazan. ...
Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Styl & Interiér má dle mého názoru velký potenciál, protože prostředí je opravdu nápadité a originální, zároveň taky moc příjemné. Zahrada je prostorná a míst je tady hodně, přesto se podnik večer rychle zaplnil. Kávu i limonádu mají moc dobrou, lepší malinovku jsem snad ještě nepila. Byla opravdu vynikající. Hodnocení sráží obsluha, která si nás 10 minut po příchodu vůbec nevšímala a na pití jsme potom čekaly dalších 10 minut. Chápu, že bylo v podniku plno, ale personál vyžaduje organizaci, která tady chyběla. Škoda.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme objevili s přítelem tuto krásnou kavárnu! Opravdu nádhernou...její název naprosto odpovídá skutečnosti...a parádní snídaně to vše podtrhnou...tyhle načančané pohankové palačinky s jablky, karamelem a smetanou byly prostě mňamózní a Dolek si své jídlo též pochvaloval... Ledové Chai Latté též bez chybičky. Akorát ten levandulový cheesecake nás příliš nezaujal. Mám raději pečené cheesecakes , ale jinak dortíky vypadaly krásně. A obsluha byla milá, všímavá a snídani jsme také měli během několika minut. Takže naprostá spokojenost... ❤
Kavárna Styl & Interiér
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásná vintage kavárna, současně i možnost zakoupit různé kuchyňské nádobí, dekorace i nábytek v tomto stylu. Nově otevřená zateplená zimní terasa. Večery tu ale nejsou na dlouho,celkem brzy se zavírá.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Bohužel jsem se nedočkal reakce na rezervační email.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Unikatni a nezapomenutelny interier. Teda exterier v lete. Hezke rustikanlni vybaveni. Dobre zvladnuta obsluha. Kvalitni kazdy kousek menu. Doporucuji k navsteve.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO