Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Styl & Interiér

Kavárnu Styl&Interiér najdete v úžasné romantické zahradě mezi Vodičkovou ulicí a Františkánskou zahradou. Barokním průjezdem s anděly se dostanete do kouzelné zahrady, kde na vás mezi květinami a staletými platany čeká ničím nerušené příjemné posezení. V centru zahrady se nachází malebný zahradní altán, ve kterém si můžete vychutnat výbornou kávu, úžasné víno nebo domácí limonádu, vyrobenou z kvalitních čerstvých surovin. Nápoje a malá jídla tu podávají v nádobí z originálních S&I kolekcí. Zastavit se tu můžete i na obědové menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme objevili s přítelem tuto krásnou kavárnu! Opravdu nádhernou...její název naprosto odpovídá skutečnosti...a parádní snídaně to vše podtrhnou...tyhle načančané pohankové palačinky s jablky, karamelem a smetanou byly prostě mňamózní a Dolek si své jídlo též pochvaloval... Ledové Chai Latté též bez chybičky. Akorát ten levandulový cheesecake nás příliš nezaujal. Mám raději pečené cheesecakes , ale jinak dortíky vypadaly krásně. A obsluha byla milá, všímavá a snídani jsme také měli během několika minut. Takže naprostá spokojenost... ❤
Kavárna Styl & Interiér
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásná vintage kavárna, současně i možnost zakoupit různé kuchyňské nádobí, dekorace i nábytek v tomto stylu. Nově otevřená zateplená zimní terasa. Večery tu ale nejsou na dlouho,celkem brzy se zavírá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO