Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Styl & Interiér

Kavárnu Styl&Interiér najdete v úžasné romantické zahradě mezi Vodičkovou ulicí a Františkánskou zahradou. Barokním průjezdem s anděly se dostanete do kouzelné zahrady, kde na vás mezi květinami a staletými platany čeká ničím nerušené příjemné posezení. V centru zahrady se nachází malebný zahradní altán, ve kterém si můžete vychutnat výbornou kávu, úžasné víno nebo domácí limonádu, vyrobenou z kvalitních čerstvých surovin. Nápoje a malá jídla tu podávají v nádobí z originálních S&I kolekcí. Zastavit se tu můžete i na obědové menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tentokráte na dezert a už ne cheesecake...ten mi minule příliš nezachutnal. Ale jejich mrkvový dortík byl opravdu výborný a stejně tak ledové Chai Latté. A co Vám budu povídat prostředí dokonalé.
Kavárna Styl & Interiér
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna vskutku nádherná, velká zahrada se stromy, prostředí klidné, káva i zákusky velmi dobré. Dojem kazí jen neustále kolem chodící personál s dotazy jestli je vše v pořádku každých 5 minut, neustále pod dohledem asi paní manažerky, člověk chce mit klid a pohodu a ne furt byt tazan. ...
Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér Kavárna Styl & Interiér
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Styl & Interiér má dle mého názoru velký potenciál, protože prostředí je opravdu nápadité a originální, zároveň taky moc příjemné. Zahrada je prostorná a míst je tady hodně, přesto se podnik večer rychle zaplnil. Kávu i limonádu mají moc dobrou, lepší malinovku jsem snad ještě nepila. Byla opravdu vynikající. Hodnocení sráží obsluha, která si nás 10 minut po příchodu vůbec nevšímala a na pití jsme potom čekaly dalších 10 minut. Chápu, že bylo v podniku plno, ale personál vyžaduje organizaci, která tady chyběla. Škoda.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO