Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl
Na mapě

Informace Studovna Cafedu

Musíte zpracovat projekt, naučit se na zkoušku, napsat seminárku, či udělat něco do práce? Učíte se v noci a hledáte noční studovnu či knihovnu? Ve Studovně najdete dostatek prostoru pro svůj notebook, knihu, či zápisník. Připojíte se na net, nabijete si počítač, vytisknete, co potřebujete a k tomu si můžete dát lahodné cappuccino.

Jediné, co od vás budou požadovat, je registrace, dodržování ticha v tiché části studovny a ohleduplnost k ostatním. Se svojí ISIC kartou, nebo opencard, pak budete mít přístup do Studovny dnem i nocí.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno