Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
1 fotografie
U Výstaviště 1286/21, Praha 7, Praha
· Zavřeno Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Kavárna Studio Alta

Provoz kavárny nacházející se v budově divadla Studio Alta. V kavárně mají kávu z pardubické pražírny, pivo vozí ze Zemského pivovaru, víno z vinotéky za rohem a rum s plachetnicí nedojde nikdy. Pro náročnější jsou tu samozřejmě rumy kvalitnější nebo Žufánkovy pálenky, pro fajnšmekry i klasická borovička či tatranský čaj. Maminky v nabídce naleznou výběr nealkoholických nápojů od polabského moštu přes Pragerovy limonády až po třebíčské retro ZONky. Téměř každý týden se v kavárně odehrává nějaká vernisáž, koncert nebo přednáška. Prostě kavárna jak se patří.  

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba