Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stronghold

Přehled hodnocení
87% celkově
87% personál
86% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 9x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme navštívili restauraci Stronghold za účelem využití slevového voucheru Flambovaná panenka s fazolkami a brambory. Pochutnali jsem si, akorát brambory v alobalu mohly být více opečené. Personál jako vždy super. Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nabídka jídel poněkud zvláštní - exotické názvy, přitom běžná jídla. Ve spoustě z nich zbytečně nacpané houby, takže jsem měla velmi úzký výběr, když houby nejím. Chuťově normální, nijak zvlášť oslňující. Obsluha milá, nabídka nápojů výborná, zejména domácí limonády. Zmínku zaslouží prostředí, vypadá to tam jako v jeskyni, zvláště část pro nekuřáky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Rezervace bez problémů, Restaurace má příjemnou atmosféru, Jídlo - oběd ( na voucher ) docela dobré, Obsluha pozorná i přes dobu obědu se nám věnovala. Doporučuji pro rodinné akce.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Měli jsme jídlo na voucher ze slevového portálu a bylo výtečné. Po obědě jsme si dali ještě dezert a kávu. Spokojenost. Personál byl milý a vše nám vyhovovalo, škoda jen, že vedle kouřili.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ve Strongholdu jsme byli na Strongholdské věži, a to již podruhé, pokaždé nám moc chutnalo, originální a vynikající jídlo. Jako plus hodnotím zajímavé prostředí restaurace laděné do středověku, navozuje příjemnou romantickou atmosféru. Obsluha milá. Restaurace je sice až v Řečkovicích, což je pro nás docela daleko, ale jít tam na večeři se určitě vyplatí, Stronghold je kvalitní restaurace a nezklame.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vybrali jsme si restauraci dle hodnocení na Restu.cz, hodnocení 4,7 můžeme potvrdit, obsluha příjemná, interiér na motivy středověku zajímavý, jídlo dobré, ceny ok, jen 40 Kč za džbán vody s citronem mi přijde docela dost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci hodnotíme jako velmi příjemnou, hezké prostředí, pivo skvělé, jídlo za přijatelné ceny, steak z vepřové panenky byl vynikající, žebra byla masitá a manžel si opravdu pochutnal
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme nenavštívili poprvé a pokaždé s námi přijde víc a víc lidí. Podnik mám velmi ráda, obsluha je velmi příjemná a milá, jídlo výtečné a prostředí moc hezké. Rádi se vracíme :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO