Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 33x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stronghold

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naši oblíbenou restauraci jsem navštívila s kamarádkou za účelem oslavy. Personál jako vždy velmi milý a starostlivý. Jídlo výborné. Nebyl problém sehnat vázu na kytku a cítily jsme se výborně. Opravdu doporučuji všem, kdo si chtějí užít příjemné chvíle v netradičním prostředí s ochotnou obsluhou a skvělým jídlem.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná hospůdka v okrajové části Brna. Většinou sem chodíme na Strongholdskou věž díky zajímavému a příjemnému prostředí a rozumým cenám, díky čemuž je tento podnik dostupný všem. Určitě můžeme doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme sem na flambovanou panenku, pečené brambory a fazolové lusky, Samotné flambování vypadalo krásně, v rumech se nevyznám, alealkohol krásně hořel, byl voňavý, sbíhaly se nám sliny :) Bohužel ale panenka nebyla podle mých představ, byla propečená až moc, tužší a nevím, zda byla nejčerstvější. Ale zbytek okolo, jak brambory, domácí majonéza, tak výborné. Obsluha byla milá, prostředí je pěkné rytířské, byli jsme zde i na jiných akcích a byli jsme vždy spokojeni. Oceňuji, že ve vídeňské kávě byla domácí šlehačka.
Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Stronghold má pěkný interiér, čišník, který nás usazoval byl milý. Na jídlo jsme měli flambovanou vepřovou panenku s brambory a fazolkami. Flambování se mi líbilo, vypadalo efektně. Jenom panenka byla tužší a trochu bez chuti :( Jinak výborné brambory. Celkový dojem v pořádku.
Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme navštívili restauraci Stronghold za účelem využití slevového voucheru Flambovaná panenka s fazolkami a brambory. Pochutnali jsem si, akorát brambory v alobalu mohly být více opečené. Personál jako vždy super. Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nabídka jídel poněkud zvláštní - exotické názvy, přitom běžná jídla. Ve spoustě z nich zbytečně nacpané houby, takže jsem měla velmi úzký výběr, když houby nejím. Chuťově normální, nijak zvlášť oslňující. Obsluha milá, nabídka nápojů výborná, zejména domácí limonády. Zmínku zaslouží prostředí, vypadá to tam jako v jeskyni, zvláště část pro nekuřáky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Rezervace bez problémů, Restaurace má příjemnou atmosféru, Jídlo - oběd ( na voucher ) docela dobré, Obsluha pozorná i přes dobu obědu se nám věnovala. Doporučuji pro rodinné akce.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO