Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stronghold

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
86% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 7x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Rezervace bez problémů, Restaurace má příjemnou atmosféru, Jídlo - oběd ( na voucher ) docela dobré, Obsluha pozorná i přes dobu obědu se nám věnovala. Doporučuji pro rodinné akce.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Měli jsme jídlo na voucher ze slevového portálu a bylo výtečné. Po obědě jsme si dali ještě dezert a kávu. Spokojenost. Personál byl milý a vše nám vyhovovalo, škoda jen, že vedle kouřili.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ve Strongholdu jsme byli na Strongholdské věži, a to již podruhé, pokaždé nám moc chutnalo, originální a vynikající jídlo. Jako plus hodnotím zajímavé prostředí restaurace laděné do středověku, navozuje příjemnou romantickou atmosféru. Obsluha milá. Restaurace je sice až v Řečkovicích, což je pro nás docela daleko, ale jít tam na večeři se určitě vyplatí, Stronghold je kvalitní restaurace a nezklame.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Vybrali jsme si restauraci dle hodnocení na Restu.cz, hodnocení 4,7 můžeme potvrdit, obsluha příjemná, interiér na motivy středověku zajímavý, jídlo dobré, ceny ok, jen 40 Kč za džbán vody s citronem mi přijde docela dost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci hodnotíme jako velmi příjemnou, hezké prostředí, pivo skvělé, jídlo za přijatelné ceny, steak z vepřové panenky byl vynikající, žebra byla masitá a manžel si opravdu pochutnal
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsme nenavštívili poprvé a pokaždé s námi přijde víc a víc lidí. Podnik mám velmi ráda, obsluha je velmi příjemná a milá, jídlo výtečné a prostředí moc hezké. Rádi se vracíme :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pokud máme jakoukoliv oslavu, restaurace Stronghold je vždy zárukou dobrého jídla a příjemného posezení. Opravdu jsme si i tentokrát skvěle pochutnali, i když jsme museli trochu déle čekat na jídlo. Ale na možnou prodlevu jsme byli upozorněni již při objednávcej z důvodu více akcí v restauraci.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Prostredi krasne... personal uzasny zabavny pan pobavil vynikajici pristup k zakaznikovi... na jidlo jsme cesnecku ktera byla vyborna bohuzel o druhem chodu se to rici neda(strongholdska vez) kupovane puky bramboraku a masa z ktere bylo videt na spilberk:-( jidlo na stole bylo behem asi 8mi ut od objednavky coz je velmi divne:-( za personal a prostredi a polevku soporucuji za druhy chos bohuzel ne:-( Vaclav Machacek
Restaurace Stronghold
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Opět velmi dobré jídlo, všichni jsme byli spokojeni

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO