Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stronghold

Buďte srdečně zváni do Strongholdu, restaurace v rytířském stylu s akváriem plným piraní.

Ve Strongholdu se náhle ocitnete ve středověké tvrzi, kde Vás překvapí pestrá nabídka kuchyně, velké množství čepovaných piv, široká nabídka vín z Lechovických sklepů, v létě zahrádka s dětským koutkem a grilováním, týdenní mimořádné nabídky hotových jídel, steaků, těstovin a nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát jsme navštívili restauraci Stronghold za účelem využití slevového voucheru Flambovaná panenka s fazolkami a brambory. Pochutnali jsem si, akorát brambory v alobalu mohly být více opečené. Personál jako vždy super. Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nabídka jídel poněkud zvláštní - exotické názvy, přitom běžná jídla. Ve spoustě z nich zbytečně nacpané houby, takže jsem měla velmi úzký výběr, když houby nejím. Chuťově normální, nijak zvlášť oslňující. Obsluha milá, nabídka nápojů výborná, zejména domácí limonády. Zmínku zaslouží prostředí, vypadá to tam jako v jeskyni, zvláště část pro nekuřáky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO