Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stronghold

Buďte srdečně zváni do Strongholdu, restaurace v rytířském stylu s akváriem plným piraní.

Ve Strongholdu se náhle ocitnete ve středověké tvrzi, kde Vás překvapí pestrá nabídka kuchyně, velké množství čepovaných piv, široká nabídka vín z Lechovických sklepů, v létě zahrádka s dětským koutkem a grilováním, týdenní mimořádné nabídky hotových jídel, steaků, těstovin a nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Rezervace bez problémů, Restaurace má příjemnou atmosféru, Jídlo - oběd ( na voucher ) docela dobré, Obsluha pozorná i přes dobu obědu se nám věnovala. Doporučuji pro rodinné akce.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Měli jsme jídlo na voucher ze slevového portálu a bylo výtečné. Po obědě jsme si dali ještě dezert a kávu. Spokojenost. Personál byl milý a vše nám vyhovovalo, škoda jen, že vedle kouřili.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Ve Strongholdu jsme byli na Strongholdské věži, a to již podruhé, pokaždé nám moc chutnalo, originální a vynikající jídlo. Jako plus hodnotím zajímavé prostředí restaurace laděné do středověku, navozuje příjemnou romantickou atmosféru. Obsluha milá. Restaurace je sice až v Řečkovicích, což je pro nás docela daleko, ale jít tam na večeři se určitě vyplatí, Stronghold je kvalitní restaurace a nezklame.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO