Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 33x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stronghold

Buďte srdečně zváni do Strongholdu, restaurace v rytířském stylu s akváriem plným piraní.

Ve Strongholdu se náhle ocitnete ve středověké tvrzi, kde Vás překvapí pestrá nabídka kuchyně, velké množství čepovaných piv, široká nabídka vín z Lechovických sklepů, v létě zahrádka s dětským koutkem a grilováním, týdenní mimořádné nabídky hotových jídel, steaků, těstovin a nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Naši oblíbenou restauraci jsem navštívila s kamarádkou za účelem oslavy. Personál jako vždy velmi milý a starostlivý. Jídlo výborné. Nebyl problém sehnat vázu na kytku a cítily jsme se výborně. Opravdu doporučuji všem, kdo si chtějí užít příjemné chvíle v netradičním prostředí s ochotnou obsluhou a skvělým jídlem.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná hospůdka v okrajové části Brna. Většinou sem chodíme na Strongholdskou věž díky zajímavému a příjemnému prostředí a rozumým cenám, díky čemuž je tento podnik dostupný všem. Určitě můžeme doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme sem na flambovanou panenku, pečené brambory a fazolové lusky, Samotné flambování vypadalo krásně, v rumech se nevyznám, alealkohol krásně hořel, byl voňavý, sbíhaly se nám sliny :) Bohužel ale panenka nebyla podle mých představ, byla propečená až moc, tužší a nevím, zda byla nejčerstvější. Ale zbytek okolo, jak brambory, domácí majonéza, tak výborné. Obsluha byla milá, prostředí je pěkné rytířské, byli jsme zde i na jiných akcích a byli jsme vždy spokojeni. Oceňuji, že ve vídeňské kávě byla domácí šlehačka.
Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO