Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 27x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Stronghold

Buďte srdečně zváni do Strongholdu, restaurace v rytířském stylu s akváriem plným piraní.

Ve Strongholdu se náhle ocitnete ve středověké tvrzi, kde Vás překvapí pestrá nabídka kuchyně, velké množství čepovaných piv, široká nabídka vín z Lechovických sklepů, v létě zahrádka s dětským koutkem a grilováním, týdenní mimořádné nabídky hotových jídel, steaků, těstovin a nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme sem na flambovanou panenku, pečené brambory a fazolové lusky, Samotné flambování vypadalo krásně, v rumech se nevyznám, alealkohol krásně hořel, byl voňavý, sbíhaly se nám sliny :) Bohužel ale panenka nebyla podle mých představ, byla propečená až moc, tužší a nevím, zda byla nejčerstvější. Ale zbytek okolo, jak brambory, domácí majonéza, tak výborné. Obsluha byla milá, prostředí je pěkné rytířské, byli jsme zde i na jiných akcích a byli jsme vždy spokojeni. Oceňuji, že ve vídeňské kávě byla domácí šlehačka.
Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Stronghold má pěkný interiér, čišník, který nás usazoval byl milý. Na jídlo jsme měli flambovanou vepřovou panenku s brambory a fazolkami. Flambování se mi líbilo, vypadalo efektně. Jenom panenka byla tužší a trochu bez chuti :( Jinak výborné brambory. Celkový dojem v pořádku.
Restaurace Stronghold Restaurace Stronghold
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO