Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Strnadovský mlýn

V restauraci vaří jídla z prvotřídních surovin, i surovin zdejší zahrádky. Potraviny pro kuchyni pečlivě vybírají s ohledem na nejlepší kvalitu a rozumnou cenu. V žádném případě tu nenajdete modifikované potraviny a potravinové náhražky. V restauraci se nekouří, stejně jako ve většině prostor objektu. Vymezený prostor pro kuřáky je před vchodem do restaurace v létě na zahrádce. Prostory restaurace jsou vhodné i k pořádání soukromých nebo firemních oslav, anebo i svateb.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Takto si přesně představuji restauraci na úrovni. Domácí prostředí, moc příjemný personál a skvělé jídlo z domácích potravin. Opravdu příjemné za lidové ceny..
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klidné prostředí uprostřed přírody a pastvin ovcí a koz. Zážitek nejen pro děti:o) Personál vstřícný a milý. Kuchyně neměla chybu. Candát a vepřové medailonky velmi chutné. Sladká tečka palačinka s opravdu velkou porcí zmrzliny a výborné šlehačky. Doporučuji nejen restauraci, ale i ubytování, které mlýn nabízí. Ubytování jsme nevyzkoušeli, ale dokážu si zde představit relaxaci a únik před každodenním shonem. Zase někdy přijedeme ;o)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO