Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Středověké Pivní sklepy

Stylová restaurace s nabídkou pokrmů z čerstvých surovin, denního menu a tankového piva. Zajistí zde i švédské stoly, rauty, firemní večírky, společenské události, rodinné oslavy a svatební hostiny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc pěkné stylové prostředí téměř ve středu Opavy. My jsme si vybrali a velmi pochutnali na dančím na višňové omáčce s kroupovým rizotem a pizze s výběrem italských salámů.K tomu pivko jako křen a všeobecná spokojenost.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tuto restauraci považuji jako jednu z lepších v Opavě. Vždy jsme s obsluhou, jídlem i pitím byli spokojeni. Bohužel poslední návštěva nás zklamala, dlouhé čekání na objednávky, zmatky při placení.. doufáme, že to bylo pouze výjimečné. Jinak prostředí je krásné a hlavně nekuřácké! :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO