Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 33x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Středověká krčma Písek

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme byli na večeři a zůstávali dále na večerní program.Jídlo bylo dobré a prostředí úžasné a tak autentické,že si vážně připadáte jak ve středověku.Skvěle jsme se pobavili a moc se nasmáli.Moc děkujeme celému personálu a tuto krčmu vřele doporučujeme.J.B.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šli jsme s ptáleli za zábavou, dobrým jídlem a nebyli jsme zklamání. Čekalo nás příjemné prostředí s keltskou hudbou, příjemný personál se smyslem pro humor, dobré jídlo a pití, nevšední program. Určitě se tady opět ukážeme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pacilo sa nam vsetko,program,jedlo,prostredie a mily personal!!Doporucujeme navstivit tuto Stredoveku krcmu v Pisku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Naprosto nevšední zážitek.Skvělá obsluha(nejdříve si člověk musí zvyknout na slovník :) ),jídlo výborné,prostředí skvělé a naprosto parádní program plný humoru a zapojí se i hosté.Vřele doporučuji.Určitě zavítáme znovu.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byli jsme zde na doporučení známých a opravdu to stalo za to. Šenkyřka supr,jídlo dobre,program úžasný.Fakir bezkonkurenční a nezapomenutelná ohnivá šou.Řadí se určité vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva této restaurace je opravdu jiného rázu oproti všem restauracím. Vzhledově je skutečně předělaná z Pivovaru Platan jako ve středověku – svíčky, kůže na lavicích, zvěř na stěnách. Obsluha nás také po středověku přivítala, posadila a jelikož jsem neviděla na jídelníček, doporučila mi krkovici na grilu s pečenou bramborou a kukuřicí. Vše bylo velmi dobře ochuceno, bylo to velmi dobré. Manžel si dal pečený vepřový ocásek s voršilským knedlíkem, který jsem ochutnala a byl skvělý. Ocásek být též vynikající. K pití jsme měli pivo Lobkowicz. Návštěvu této restaurace doporučuji každému navštívit. Jídlo je zde opravdu skvělé.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO