Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 33x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Středověká krčma Písek

V restauraci můžete zažít pravou středověkou hostinu a mít se na chvíli jako opravdoví králové a královny. Přijďte se posilnit středověkými specialitami, které pro vás precizní kuchmistři připraví podle historických receptů z těch nejlepších surovin přímo na otevřeném ohni. Mají pro vás také kvalitní poctivé pivo a lahodná vína dovezená formanem přímo z našich královských vinic z Jižní Moravy. Připravte se na drsnou mluvu šenkýřů a půvab krásných šenkýřek. Příbory ani jiné vymoženosti zde nečekejte, žere se rukama, jak bylo ve středověku zvykem. Neváhete a pojďte se v dnešní uspěchané době vpravdě královsky pobavit a nažrat tak, že na to budete ještě dlouho vzpomínat

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme byli na večeři a zůstávali dále na večerní program.Jídlo bylo dobré a prostředí úžasné a tak autentické,že si vážně připadáte jak ve středověku.Skvěle jsme se pobavili a moc se nasmáli.Moc děkujeme celému personálu a tuto krčmu vřele doporučujeme.J.B.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Šli jsme s ptáleli za zábavou, dobrým jídlem a nebyli jsme zklamání. Čekalo nás příjemné prostředí s keltskou hudbou, příjemný personál se smyslem pro humor, dobré jídlo a pití, nevšední program. Určitě se tady opět ukážeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO