Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 574x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Středověká krčma Dětenice

Přehled hodnocení
93% celkově
93% personál
93% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 378x
4 103x
3 15x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělá atmosféra, středověk na Vás dýchne hned při vstupu. Obsluha je výtečná - milí lidé, na jídlo ani pití nečekáte dlouho a ještě se u objednávání zasmějete. :-) Tématický středověký program nemohu nazvat jinak než fascinující a skvělý, byl vtipný, opravdu jsme se při něm bavili. Byli jsme naprosto nadšeni vším - od prostředí, přes jídlo a obsluhu až po program a ohnivou show. Jídlo vynikající, široký výběr a výtečné chutě. Pokud po těch všem dobrotách budete mít v břiše místo na sladkou tečku, osobně doporučuji famózní koláč kuchařky Filomény.:-) Nemám nic, co bych vytknula. Zdaleka to není poslední návštěva tohoto skvělého podniku. Pokud nad tímto zážitkem uvažujete, neváhejte. Je to opravdu úžasné!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci bychom doporučili, pokud chcete zažít něco netradičního. Každodenní večerní program je fajn, ale nikdo vás neupozorní, že je zpoplatněn, což zjistíte až na účtence. S jídlem a obsluhou jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Středověká krčma Dětenice jsem nebyla poprvé a opět mě nezklamala. Jídlo bylo výborné, tentokrát jsem ochutnala i dezerty, které mi také chutnaly. Doporučuji i ostatním.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
5 jídel chutných 1 jídlo špatné- grilovaná žebra na medu gril ani med neviděla, byla uvařená , jen kečup
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí navozující středověkou atmosféru umocňuje výborný program, do kterého je návštěvník zapojen. Nezapomenutelná show se vším všudy. Vřele doporučuji. .
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo je na velmi solidní úrovni, zejména s ohledem na cenovou hladinu. Rozhodně mu není příliš co vytknout, ba naopak. Také vnitřek restaurace působí příjemným dojmem,
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 3
Středověká krčma v Dětenicích, byla po našem večerním příjezdu vcelku tajemná. Po našem vchodu do tohoto podniku na nás dýchl na okamžik, ale opravdu jen na okamžik nádech středověku. Posadili jsme se a už jen očekávali příchod tolik proslulé drzé obsluhy. Když drzá obsluha konečně dorazila, tak jsme si objednali z jejich enormě drahého menu, za které by se cenově nemusely stydět ani nejdražší pražské podniky. Krátce po objednání začal program. Nevím jestli mají v programu dáno zábavní agentury i bití návštěvníků, ale mě konkrétně jedna z účastnic ho neuštědřila. Program byl zábavný, co sekvence to jiná scénka. Nejlepší byla pyroshow. Abych to shrnul, tak na pohlavkování zákazníků, kteří tam nechají bez problému ve dvou přes tisíc korun, by se mohli vysrat. Dále usměvavá slečna, která vás vyfotí a předem neinformuje, že je to za poplatek, je taky otřes. Nemožnost vyhnout se jejich programu, za který naúčtují za osobu 155 Kč a předem neupozorní je taky otřes. A to neberu ceny jídel, které začínají za obyčejné jídla na 275 Kč je opět velký otřes. Obsluha by se neměla moc vžívat do rolí. Moc to poté škodí. A navíc vám nevydají ani účtenku, na tu jsem si musel 20 minut počkat a navíc milion keců okolo toho. Proto za mě jednou a dost. Za to co jsem tam utratil, jsem zažil lepší gurmánské zážitky.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO