Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 511x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Středověká krčma Dětenice

Přehled hodnocení
93% celkově
93% personál
94% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 386x
4 105x
3 16x
2 2x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto výborná středověká restaurace. Výborne jídlo obsluha i večerní program. Moc jsme si to uzili. Jen je škoda že někteří hosté si to brali až moc osobně čím to u stolu docela kazili. Jinak jsem určíte ještě zavítáme.
Restaurace Středověká krčma Dětenice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto luxusní a perfektní zážitek. Super program, výborné jídlo, bezvadná obsluha. Skvělé prostředí. K této návštěvě není co dodat, jedním slovem PECKA !! Stoprocentně se vrátíme ! Stálo to za to !
Restaurace Středověká krčma Dětenice Restaurace Středověká krčma Dětenice Restaurace Středověká krčma Dětenice Restaurace Středověká krčma Dětenice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Středověké krčmě jsme vyrazili na základě recenzí a rozhodně nelhaly. Příjemné prostředí, velmi milá a pozorná obsluha a menu se taky povedlo. Navíc oceňuji velikost porcí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždycky skvělá atmosféra, prostředí, ochotný servis a skvělá kuchyně. Rádi se sem vracíme zejména s přáteli. Pravidelně zde oslavujeme narozeniny všech přátel.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Středověká krčma Dětenice svým příjemným prostředím navozuje klid a pohodu k obědu - či večeři. Servis je velice milý a usměvavý. Doporučuji si objednat kachnu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělá atmosféra, středověk na Vás dýchne hned při vstupu. Obsluha je výtečná - milí lidé, na jídlo ani pití nečekáte dlouho a ještě se u objednávání zasmějete. :-) Tématický středověký program nemohu nazvat jinak než fascinující a skvělý, byl vtipný, opravdu jsme se při něm bavili. Byli jsme naprosto nadšeni vším - od prostředí, přes jídlo a obsluhu až po program a ohnivou show. Jídlo vynikající, široký výběr a výtečné chutě. Pokud po těch všem dobrotách budete mít v břiše místo na sladkou tečku, osobně doporučuji famózní koláč kuchařky Filomény.:-) Nemám nic, co bych vytknula. Zdaleka to není poslední návštěva tohoto skvělého podniku. Pokud nad tímto zážitkem uvažujete, neváhejte. Je to opravdu úžasné!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci bychom doporučili, pokud chcete zažít něco netradičního. Každodenní večerní program je fajn, ale nikdo vás neupozorní, že je zpoplatněn, což zjistíte až na účtence. S jídlem a obsluhou jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Středověká krčma Dětenice jsem nebyla poprvé a opět mě nezklamala. Jídlo bylo výborné, tentokrát jsem ochutnala i dezerty, které mi také chutnaly. Doporučuji i ostatním.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
5 jídel chutných 1 jídlo špatné- grilovaná žebra na medu gril ani med neviděla, byla uvařená , jen kečup
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí navozující středověkou atmosféru umocňuje výborný program, do kterého je návštěvník zapojen. Nezapomenutelná show se vším všudy. Vřele doporučuji. .

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO