Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 556x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma je nyní otevřena také každé pondělí
od 11 do 23 hodin, bez večerního programu.

Chcete se aspoň na pár okamžiků vrátit do středověku? Pak jste tu správně. V dětenické krčmě se jí rukama, platí zlaťáky a mluví drsnou staročeskou mluvou. Kde jinde se vás obsluha v otrhaných hadrech na úvod zeptá: „Co si dáš k žrádlu, holoto?“ Zkrátka středověk se vším všudy.

Ve Středověké krčmě vás čeká úžasná atmosféra a energie, která sálá ze starých kamenných zdí a vysokých klenutých stropů. Obklopí vás tu šermíři i sličné tanečnice a neodbytní žebráci budou loudit okousané kosti.

Největší specialitou krčmy je maso pečené na otevřeném ohni a další jídla, která hned tak někde neochutnáte. Menu vtipně nazvané žrádelník nabízí dobroty typu kolínko uhranuté svině, talíř pro chudého pocestného nebo hnáta z exotického ptáka. Nenapravitelní kytkožrouti alias vegetariáni si tu k svědku taky něco najdou. A určitě nezapomeňte okoštovat vyhlášené dětenické kvasnicové pivo.

Pokud chcete zažít středověk opravdu naplno, vyrazte na oblíbenou večerní show. Těšte se na kejklíře, vrhače nožů i fakíra s velkým hadem. Dost možná budete svědky veřejné popravy nebo upalování čarodějnic.

Náš tip:
Středověká krčma v Dětenicích většinou praská ve švech, takže rozhodně nezapomeňte na rezervaci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Tak tady nečekejte zážitek gastronomický...jídlo sice není chuťově špatné...ale prostě taková obyčejná klasika...na ale peněz zaplatíte dost...spíš než za jídlo platíte za atmosféru. A za to to stojí...zážitek z opravdové středověké krčmy. No a od obsluhy se dozvíte všechno možné...třeba...Nažer se!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO