7 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice je otevřena každý den. 

Chcete se aspoň na pár okamžiků vrátit do středověku? Pak jste tu správně. V dětenické krčmě se jí rukama, platí zlaťáky a mluví drsnou staročeskou mluvou. Kde jinde se vás obsluha v otrhaných hadrech na úvod zeptá: „Co si dáš k žrádlu, holoto?“ Zkrátka středověk se vším všudy. 

Ve Středověké krčmě vás čeká úžasná atmosféra a energie, která sálá ze starých kamenných zdí a vysokých klenutých stropů. Obklopí vás tu šermíři i sličné tanečnice a neodbytní žebráci budou loudit okousané kosti. 

Největší specialitou krčmy je maso pečené na otevřeném ohni a další jídla, která hned tak někde neochutnáte. Menu vtipně nazvané Žrádelník nabízí dobroty typu kolínko uhranuté svině, talíř loupeživého rytíře nebo hnáta z exotického ptáka. Nenapravitelní kytkožrouti alias vegetariáni si tu k snědku taky něco najdou. A určitě nezapomeňte okoštovat vyhlášené dětenické kvasnicové pivo. 

Pokud chcete zažít středověk opravdu naplno, vyrazte na oblíbenou večerní show. Těšte se na kejklíře, vrhače nožů i fakíra s velkým hadem. Dost možná budete svědky veřejné popravy nebo upalování čarodějnic. Program se koná každý den v čase 19 – 22 hodin.

Náš tip:
Středověká krčma v Dětenicích většinou praská ve švech, takže rozhodně nezapomeňte na rezervaci.

Zobrazit více
  • +1

Fotky našich uživatelů

  • +35

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Restaurace je zvláštní tím, že je všudepřítomné přítmí, prostor osvětlují pouze svíčky, ze kterých stéká vosk, a na to musíte dát pozor, abyste ho neměli tam, kde ho mít nechcete. Nevidíte dost dobře do tváře obsluhy, do jídelního lístku ani na jídlo samotné. Obsluha restaurace Vám už od vstupu tyká, - tak jí tykejte taky. Tři jídla z nabídky už v poledne nebyla, a to otvírají v 11 hodin. Jídlo v poledne nebylo rozhodně teplé, obsluha ho přinesla pro pět lidí u stolu natřikrát a neteplé a než jsme dojedli bylo studené. Na toaletu (dle středověkého názvu výserník) raději nechoďte - je dost cítit.... A na závěr se pro účtenku či při platbě kartou musí od stolu přes celou restauraci pro 500 lidí k výčepu u vchodu. Takže jim ji leckdo nechá. A kam potom jdou zinkasované peníze??? A jak je to pak s přiznáním daní??? No, mě se neptejte, .... Celkový dojem "nic moc", i když se zvláštním zážitkem.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace