Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 574x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice je otevřena každý den. 

Chcete se aspoň na pár okamžiků vrátit do středověku? Pak jste tu správně. V dětenické krčmě se jí rukama, platí zlaťáky a mluví drsnou staročeskou mluvou. Kde jinde se vás obsluha v otrhaných hadrech na úvod zeptá: „Co si dáš k žrádlu, holoto?“ Zkrátka středověk se vším všudy. 

Ve Středověké krčmě vás čeká úžasná atmosféra a energie, která sálá ze starých kamenných zdí a vysokých klenutých stropů. Obklopí vás tu šermíři i sličné tanečnice a neodbytní žebráci budou loudit okousané kosti. 

Největší specialitou krčmy je maso pečené na otevřeném ohni a další jídla, která hned tak někde neochutnáte. Menu vtipně nazvané Žrádelník nabízí dobroty typu kolínko uhranuté svině, talíř loupeživého rytíře nebo hnáta z exotického ptáka. Nenapravitelní kytkožrouti alias vegetariáni si tu k snědku taky něco najdou. A určitě nezapomeňte okoštovat vyhlášené dětenické kvasnicové pivo. 

Pokud chcete zažít středověk opravdu naplno, vyrazte na oblíbenou večerní show. Těšte se na kejklíře, vrhače nožů i fakíra s velkým hadem. Dost možná budete svědky veřejné popravy nebo upalování čarodějnic. Program se koná každý den v čase 19 – 22 hodin.

Náš tip:
Středověká krčma v Dětenicích většinou praská ve švech, takže rozhodně nezapomeňte na rezervaci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto skvělá atmosféra, středověk na Vás dýchne hned při vstupu. Obsluha je výtečná - milí lidé, na jídlo ani pití nečekáte dlouho a ještě se u objednávání zasmějete. :-) Tématický středověký program nemohu nazvat jinak než fascinující a skvělý, byl vtipný, opravdu jsme se při něm bavili. Byli jsme naprosto nadšeni vším - od prostředí, přes jídlo a obsluhu až po program a ohnivou show. Jídlo vynikající, široký výběr a výtečné chutě. Pokud po těch všem dobrotách budete mít v břiše místo na sladkou tečku, osobně doporučuji famózní koláč kuchařky Filomény.:-) Nemám nic, co bych vytknula. Zdaleka to není poslední návštěva tohoto skvělého podniku. Pokud nad tímto zážitkem uvažujete, neváhejte. Je to opravdu úžasné!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci bychom doporučili, pokud chcete zažít něco netradičního. Každodenní večerní program je fajn, ale nikdo vás neupozorní, že je zpoplatněn, což zjistíte až na účtence. S jídlem a obsluhou jsme byli spokojeni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Středověká krčma Dětenice jsem nebyla poprvé a opět mě nezklamala. Jídlo bylo výborné, tentokrát jsem ochutnala i dezerty, které mi také chutnaly. Doporučuji i ostatním.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO