Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 568x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice je otevřena každý den. 

Chcete se aspoň na pár okamžiků vrátit do středověku? Pak jste tu správně. V dětenické krčmě se jí rukama, platí zlaťáky a mluví drsnou staročeskou mluvou. Kde jinde se vás obsluha v otrhaných hadrech na úvod zeptá: „Co si dáš k žrádlu, holoto?“ Zkrátka středověk se vším všudy. 

Ve Středověké krčmě vás čeká úžasná atmosféra a energie, která sálá ze starých kamenných zdí a vysokých klenutých stropů. Obklopí vás tu šermíři i sličné tanečnice a neodbytní žebráci budou loudit okousané kosti. 

Největší specialitou krčmy je maso pečené na otevřeném ohni a další jídla, která hned tak někde neochutnáte. Menu vtipně nazvané Žrádelník nabízí dobroty typu kolínko uhranuté svině, talíř loupeživého rytíře nebo hnáta z exotického ptáka. Nenapravitelní kytkožrouti alias vegetariáni si tu k snědku taky něco najdou. A určitě nezapomeňte okoštovat vyhlášené dětenické kvasnicové pivo. 

Pokud chcete zažít středověk opravdu naplno, vyrazte na oblíbenou večerní show. Těšte se na kejklíře, vrhače nožů i fakíra s velkým hadem. Dost možná budete svědky veřejné popravy nebo upalování čarodějnic. Program se koná každý den v čase 19 – 22 hodin.

Náš tip:
Středověká krčma v Dětenicích většinou praská ve švech, takže rozhodně nezapomeňte na rezervaci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 5
jídlo 3
Středověká krčma v Dětenicích, byla po našem večerním příjezdu vcelku tajemná. Po našem vchodu do tohoto podniku na nás dýchl na okamžik, ale opravdu jen na okamžik nádech středověku. Posadili jsme se a už jen očekávali příchod tolik proslulé drzé obsluhy. Když drzá obsluha konečně dorazila, tak jsme si objednali z jejich enormě drahého menu, za které by se cenově nemusely stydět ani nejdražší pražské podniky. Krátce po objednání začal program. Nevím jestli mají v programu dáno zábavní agentury i bití návštěvníků, ale mě konkrétně jedna z účastnic ho neuštědřila. Program byl zábavný, co sekvence to jiná scénka. Nejlepší byla pyroshow. Abych to shrnul, tak na pohlavkování zákazníků, kteří tam nechají bez problému ve dvou přes tisíc korun, by se mohli vysrat. Dále usměvavá slečna, která vás vyfotí a předem neinformuje, že je to za poplatek, je taky otřes. Nemožnost vyhnout se jejich programu, za který naúčtují za osobu 155 Kč a předem neupozorní je taky otřes. A to neberu ceny jídel, které začínají za obyčejné jídla na 275 Kč je opět velký otřes. Obsluha by se neměla moc vžívat do rolí. Moc to poté škodí. A navíc vám nevydají ani účtenku, na tu jsem si musel 20 minut počkat a navíc milion keců okolo toho. Proto za mě jednou a dost. Za to co jsem tam utratil, jsem zažil lepší gurmánské zážitky.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO