Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 511x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Středověká krčma Dětenice

Středověká krčma Dětenice je otevřena každý den. 

Chcete se aspoň na pár okamžiků vrátit do středověku? Pak jste tu správně. V dětenické krčmě se jí rukama, platí zlaťáky a mluví drsnou staročeskou mluvou. Kde jinde se vás obsluha v otrhaných hadrech na úvod zeptá: „Co si dáš k žrádlu, holoto?“ Zkrátka středověk se vším všudy. 

Ve Středověké krčmě vás čeká úžasná atmosféra a energie, která sálá ze starých kamenných zdí a vysokých klenutých stropů. Obklopí vás tu šermíři i sličné tanečnice a neodbytní žebráci budou loudit okousané kosti. 

Největší specialitou krčmy je maso pečené na otevřeném ohni a další jídla, která hned tak někde neochutnáte. Menu vtipně nazvané Žrádelník nabízí dobroty typu kolínko uhranuté svině, talíř loupeživého rytíře nebo hnáta z exotického ptáka. Nenapravitelní kytkožrouti alias vegetariáni si tu k snědku taky něco najdou. A určitě nezapomeňte okoštovat vyhlášené dětenické kvasnicové pivo. 

Pokud chcete zažít středověk opravdu naplno, vyrazte na oblíbenou večerní show. Těšte se na kejklíře, vrhače nožů i fakíra s velkým hadem. Dost možná budete svědky veřejné popravy nebo upalování čarodějnic. Program se koná každý den v čase 19 – 22 hodin.

Náš tip:
Středověká krčma v Dětenicích většinou praská ve švech, takže rozhodně nezapomeňte na rezervaci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto výborná středověká restaurace. Výborne jídlo obsluha i večerní program. Moc jsme si to uzili. Jen je škoda že někteří hosté si to brali až moc osobně čím to u stolu docela kazili. Jinak jsem určíte ještě zavítáme.
Restaurace Středověká krčma Dětenice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto luxusní a perfektní zážitek. Super program, výborné jídlo, bezvadná obsluha. Skvělé prostředí. K této návštěvě není co dodat, jedním slovem PECKA !! Stoprocentně se vrátíme ! Stálo to za to !
Restaurace Středověká krčma Dětenice Restaurace Středověká krčma Dětenice Restaurace Středověká krčma Dětenice Restaurace Středověká krčma Dětenice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do Středověké krčmě jsme vyrazili na základě recenzí a rozhodně nelhaly. Příjemné prostředí, velmi milá a pozorná obsluha a menu se taky povedlo. Navíc oceňuji velikost porcí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO