Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
8 fotografií

Střapatá Bohunka Bistro & Café

náměstí Míru 138, Jindřichův Hradec
· Nyní zavřeno (08:30 - 18:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Střapatá Bohunka Bistro & Café

Střapatá Bohunka Bistro & Café pro vás připravuje zdravá chutná jídla a nápoje.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Do Hradce se vracím každý rok, Když tento podnik otevřel, jednalo se o krásné místo s výbornými domácími zákusky plnými čerstvého ovoce za rozumnou cenu, podnik jsem vyhledávala. Bohužel, podnik se velmi zkazil a po včerejší návštěvě už tam příště nepůjdeme. Personál je přetížený, nervózní a nepříjemný. Na zahrádce jsme se téměř nevešli ke stolu -jsou tak nahňácené u sebe, že se tam člověk sotva prodere. Jídlo bylo dráhé a podprůměrné, camembert se salátem za 15O,- přesolený a téměř nepoživatelný, porce byla malá, salát naprosto basic, nádobí to nejlevnější z ikei estetikou evokovalo školní jídelnu. Domácí limonáda předražená a chemická. Jídlo mé rodiny a přátel bylo taktéž zhodnoceno jako podprůměrné, všichni byli zklamaní, a to jsme zaplatili hodně peněz. Podnik bohužel dělá dojem, že momentálně razí strategii "rejžování na turistech". Velká škoda.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Do bistra jsem se vrátila asi po 2 letech. Musím říct, že mimo domácí limonády jídlo nestálo za nic. Kulajda ještě ušla, ale doporučená specialita v podobě tortily byla úplně bez chuti. Ke všemu malá porce a za 2 tortily, 1 polévku a 2 limči jsme platili cca 500 Kč a manžel byl chudák na půl hladový. Určitě se za tuto cenu dá v Hradci najíst lépe.

Le
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba