Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace STOReY restaurant

Restaurace STOReY se nachází v e-pasáži v prvním patře. Nabízí klidné prostředí, příjemnou obsluhu, lahodná vína z Jižní Moravy, několik druhů piv, italskou kávu a kvalitní kuchyni.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    2

kokteily celkem za dobré ceny. Personál byl ochotný a nápomocný. Prostředí bylo hrozně hlučné. Těšil jsem se jak dopiji a odejdu. Taková diskotéka bez tance. Snad mám jen štěstí že pokaždé co přijdu je tam takový cirkus.

  • Uživatelská fotka z STOReY
Káčko
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno