Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 265x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Stopkova Plzeňská Pivnice

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
85% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 133x
4 102x
3 23x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Když pominu poměrně vysoké ceny za pivo či nealko nápoje (0,3 Kofola za 31 Kč se mi zdá již přes míru), tak musím říct, že pivo chutná dobře (z tanku) a jídlo je výborné. Na obsluhu není třeba příliš dlouho čekat a je relativně ochotná. Prostředí je celkem příjemné, ačkoliv neznalý host si může připadat při prvním příchodu (zvláště do prvního patra) jako v menším bludišti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Tradiční česká kuchyně velmi dobré úrovně. Bohužel bylo v místnosti trochu hlasito a obsluha by mohla být pozornější.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Když si jdeme posedět s přáteli chodím pouze sem. A kde komu mohu, tak doporučuji. Na romantickou večeři a podobné události to ale není. Je zde opravdu velký hluk.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkná pivnice, vždy je plno, ale obsluha stíhá. Akce narážení soudku byla pěkná, měla atmosféru, pivečko ze soudku luxusní. Dali jsme si i masový talíř různých delikates - sušená panenka, roastbeef, no prostě super.
Stopkova Plzeňská Pivnice Stopkova Plzeňská Pivnice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde na 174. výroční narážení dřevěného soudku panem Sládkem. Super akce, na to jak bylo plno obsluha stíhala, takže super. Akce se moc povedla, mohli jsme ochutnat i pivečka ze soudku, která byla výborná. Na chuť jsme si dali masový talíř delikates (pikantně naložené plátky roastbeefu, vepřové pečeně a sušené vepřové panenky, s dijonskou majonézou se zeleným pepřem a pečenou sýrovou bagetou), který byl opravdu delikátní :)
Stopkova Plzeňská Pivnice Stopkova Plzeňská Pivnice Stopkova Plzeňská Pivnice
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace v centru Brna s nabídkou skvělé české kuchyně. Kuchaři jsou nepochybně mistry svého řemesla, protože aspoň v mém případě je objednané jídlo vždy skvěle připravené. Dobré pivo, přátelské ceny a dokonale profesionální obsluha ( a samozřejmě jídlo) udělají z návštěvy zážitek. Tuto restauraci nevynechám při žádné návštěvě Brna. A vždycky se na ni těším...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO