Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 333x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Stopkova Plzeňská Pivnice

Proslulá Stopkova pivnice vždy patřila k pilířům českého společenského a kulturního života v Brně. Hospoda zde byla již ve druhé polovině 19. století. Věhlasu se dočkala s příchodem nového majitele, geniálního hostinského Jaroslava Stopky, který v roce 1910 převzal původní Jonákovu pivnici. Dobové inzeráty vždy hlásaly, že v Brně je nejlepší plzeňské u Stopků.

Jídelní lístek v brněnské Kolkovně nabízí vynikající českou kuchyni, pochoutky k pivu, saláty a vybrané speciality světové kuchyně. Na čepu najdete vedle ležáku Pilsner Urquell i černý Velkopopovický Kozel, Fénix a Birell Světlý. Zavítejte do Stopkovy Plzeňské Pivnice a zažijte jedinečný gastronomický zážitek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Klasická tradiční hospoda, dobové vybavení, ale inovované. Velmi svižná obsluha, adekvátní stylu restaurace - hospoda. Jídlo nepřekvapí.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme v pivnici poprvé a nebyli jsme zklamáni. Prostředí je příjemné, sice trošku hlučnější, ale na pivnici v pořádku. Obsluha byla příjemná a profesionální. Jídlo bylo v pořádku, ale kvalita neodpovídá relativně vysoké ceně. Točené pivo výborné, jak světlé, tak i řezané. Pivnici mohu všem vřele doporučit!
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Ke Stopkům je nejlepší zajít na pivo, Plzeň tu čepují standardně výbornou a nebudete zklamáni. Navíc mají skvělou kuchyň. Cena je o něco vyšší, ale je to v centru Brna v krásném domě, takže to odpovídá :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO