Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 243x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Stern 1888 Original Restaurant

Přehled hodnocení
94% celkově
88% personál
94% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 178x
4 56x
3 9x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Reštaurácia má veľmi príjemnú atmosféru, výbornú obsluhu a jedlo sa snáď nedá ani opísať :).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejchutnější losos, kterého jsem ochutnala v Brně
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Vrátil jsem se po delší době na poledni menu. Cena mírně vyšší, ale odpovídá obvyklým cenám v lokalitě. Výběr ze 3 možností, výběr relativně pestrý, jídlo dobré. Přijdu znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, výborné jídlo (velké porce) i obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velká spokojenost jako vždy. Super jjidlo i obsluha.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Sklepní prostory svojí konstrukcí klenutého stropu a cihel krásně doplňují celý koncept židovské restaurace a výzdoba navozuje příjemný dojem domácké útulnosti, ničím neruší a opravdu navozuje atmosféru 19./20. stol. Obsluha byla vstřícná a nápomocná, nikterak vtíravě servilní s otázkami, zda je všechno v pořádku apod., u vchodu nás přivítala a na každý dotaz nebo přání reagovala adekvátně. Nic bych nevytknul. Z jídel jsem zkusil grilované kachní prso s brusinkovou omáčkou, jelikož s granátovým jablkem zrovna nebyl k mání. Prso bylo šťavnaté, udělané přesně tak, jak ho mám rád. Jako příloha je již zakomponovaný cibulový kugl (přirovnal bych jej k pečené nádivce) pečený na plechu, který se k šťavnatému masu a omáčce skvěle hodil. Chutnalo mi. Dále jsem ochutnal krůtí prso nadívané hřiby na čočkovém salátku, které mi v této kombinaci přišlo trochu suché. A ještě kousek domácího žitného chleba, který byl opravdu domácí a žitný :-) K pití rozlévaný tramín červený (Waldberg-Vrbovec, Chvalovice), který překvapil svou cenou a chutí. Celkově řadím restauraci spíše do mírného nad-průměru hlavně však díky originálnímu konceptu. Vadí mi, že je možné se za stejnou cenu v Brně najíst výborně i jinde, což člověka tedy neponouká k brzkému návratu sem. Osobně tedy nepovažuji Stern 1888 zase za tak exklusivní místo, ale zkušenost to byla pozitivní a večeře mi chutnala, takže návštěvu můžu doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Na brněnské poměry unikátní restaurace, jejíž interiér je vyzdoben dobovými fotografiemi a předměty navozujícími útulnou a decentní atmosféru. Všechna jídla byla výborně připravena, byť porce masa byly spíše decentnější za danou cenu (na přiložené fotografii je kachní stehno na šouletu s kachním jus). Vyzdvihnul bych grilované kachní prso s brusinkovou omáčkou. Obsluha byla rychlá, milá a pozorná. Celkově se mi v restauraci líbilo a doporučil bych ji pro nevšední posezení jak s rodinou, tak i obchodními partnery.
Stern 1888 Original Restaurant
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO