Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Stejkárna

Přehled hodnocení
87% celkově
80% personál
90% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 1x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Asi je bez debat, že steaky tu mají výtečné. Ale co další nabídka? Oceňuji, že polévka dne nebyl prvoplánový vývar ale velmi chutná a výživná fazolová. Salát s kozím sýrem měl výbornou zálivku, ale málo ořechů a za tu cenu už bych čekala víc než jen hromadu rukoly... Prostředí je fajn a věřím, že bude ještě lepší až bude nekuřácké
Restaurace Stejkárna Restaurace Stejkárna
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je vcelu příjemná, stejky jsou moc dobré, doporučuji rumpsteak. Prostředí je hezké, jen obsluha byla při naší návštěvě trochu zmatená a pomalejší (na objednání pití jsme čekali 20 minut), ale jinak milá. Celkově to není špatné, ale mouchy to přece jen nějaké má.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Zajít do této restaurace jsme měli v plánu již hodně dlouhou dobu. Čekali jsme na vhodný okamžik, abychom si prostředí užili a nemuseli nikam spěchat. Restaurace nám totiž byla doporučena a my jsme toužili po vlastní zkušenosti. Velice ochotný personál nám vyšel vstříc se všemi požadavky. My jsme si mohli jen nerušeně užívat tento gastronomický zážitek! Jistě se brzy vrátíme.
Restaurace Stejkárna
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Do Stejkárny jsme vyrazili za skvělým zážitkem na základě všeobecně vysokého hodnocení. Bohužel po příchodu jsme byli konfrontováni s nepříjmenou realitou. Začal bych tragicky pomalou obsluhou. Když jsme do restaurace dorazili dorazili, byli v ní 4 hosté. S námi se počet zvedl o 8. Bohužel z nám neznámého důvodu trvalo obsluze 5 minut, než k nám dorazila. Kdybychom neměli akci naplánovanou, tak bychom již dávno odešli. V mezi dobí nás zaujalo, že restaurace dostala hodnocení Mattoni. Asi za dobře natočenou vodu? Objednané pivo jsme dostali po dalších nekonečných minutách, kdy slečny ke všemu nebyly schopny natočit najednou potřebný počet. Pivo nás nenadchlo, protože slečny pivo neumějí točit a myjí sklo v jarové vodě. Kolegovi v hladince plaval neidentifikovatelný předmět, což jsme vyřešili reklamací. Zvláštní na tom bylo, že v tu chvíli jsme pivo dostali ihned. Pořád jsme doufali, že steak, dosud nepříjemný zážitek, vylepší. Záchrana skutečně dorazila v podobě jídla. Bohužel i v tomto případě jsme objevili nedostatky. Steaky nám dorazily na studených talířích, díky čemuž steaky rychle vychladly a závěr konzumace již nebyl tak sympatický. Suma sumárum, v dané cenové relaci si představujeme jinou úroveň servisu. Nechápeme, proč v úzce profilované restauraci nabízejí jako přílohu instatní hranolky z McDonaldu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vyborné steaky, kvalitní maso, tady se člověk opravdu nají dosyta. Rezervace nutná, příjemné posezení jak s přáteli tak i jako možnost rande . personál milý a všímavý
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokud máte chuť na pořádný a dobrý steak, tato restaurace je rozhodně pro vás. Velmi krásné a tematické prostředí. Obsluha velmi ochotná a celou dobu s úsměvem. Jídlo bylo naprosto fenomenální a bez chyby. Přesně tak, jak jsme si objednali. Velký výběr mas, příloh i omáček. Ceny přívětivé a odpovídající. V této restauraci rozhodně nejsem naposled.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dobrá restaurace, ale přes oběd plno a tak jsme si docela počkali. Pro lidi, které jdou na rychlý oběd to moc není, ale jídlo opravdu výborné! Ceny skvělé, zvláště pokud jde o polední menu. Prostředí příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO