Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Steampunk Prague

Vítejte ve Steampunk Prague! Ocitli jste se ve světě fantasy, plném technologie založené na páře jako hlavním zdroji energie. Stylová restaurace pro milovníky a vyznavače steampunku se stane vaším útočištěm z reálného světa. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Halloween ve Steampunku byl naprosto dokonalý. Personál si zde s výzdovou opravdu vyhrál, to se musí uznat. Co se týče podniku, tak velmi rád ho doporučím všem pohodovým lidem. Koktejly super, obsluha taktéž.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bar Steampunk jsem si v poslední době hodně oblíbila, stejně tak i moji přátelé. Mají tu naprosto fantastické koktejly, řekla bych i srovnatelné s barem L Fleur, který sousedí hned vedle.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Super porstředí steampunkové restaurace navozuje pocit metropolitního města typu NewYork, nebo londyna...kdo hral hru Fallout ci Iron adn Steam bude se zde cititi jako doma....
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO