Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Steakhouse Modrá růže

Přehled hodnocení
81% celkově
73% personál
84% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 8x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Modré růže chodím rád, velký výběr piv za skvělé ceny, chutné jídlo, celkem rychlá obsluha, poměrně to tam žije a navíc hned nad ní bydlím :) Takže určitě přijdu opět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajúci bar s obrovským výberom lokálnych aj tradičných pív za veľmi priateľné ceny, vynikajúce jedlo (hlavne hamburgery odporúčam a ako dezert určite flambované broskyne so zmrzlinou ) a taktiež za vynikajúce ceny. Veľmi odporúčam jedine čo môže vadiť reštaurácia je fajčiarska
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvela restaurace, velky vyber z menu jak jidlo tak piti.obsluha take skvela, rychla a pohotva. Jen by tam mohla hrat nejaka hudba, to by bylo hned mnohem prijemnejsi prostredi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kdy nevíte kam na "pivní lístek", Modrá růže je správná volba. Vyhovují i přáním si případně přesednout na zahrádku, i když máte reservé do vnitřní části, což oceňuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Vše probíhalo v pořádku. Jídlo a pivo bylo dobré. Možná by obsluha mohla trošku zrychlit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Veľmi dobré jedlo, bohužiaľ obsluha nie až tak.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Nepříjemný personál, jídlo chutné, pivní nabídka široká, větší než v jiných restauracích či barech. Doporučuji zaměstnávat personál, který svou práci vykonává s láskou. Kazite si svou image.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Tragický přístup personálu, celý večer jsme museli sledovat kyselé obličeje postarších číšníků, příjemná slečna a příjemný mladý číšník byl pouze mírné zlepšení. Sama pracuji v pivnici a kdybych se tvářila jejich stylem na zákazníky, nevydělám si ani na suchý chleba. Když pomineme personál, jídlo chutné a pivo dobré. Tyto dvě skutečnosti bohužel nezlepšily celkový dojem ani můj, ani nikoho z 12 mých přátel. Většina z přátel byla zahraničních, kteří měli zájem zkusit brněnskou večerní kulturu. Jsem bohužel silně znechucena.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborný burger a skvělé pivo servírované příjemným personálem v domáckém prostředí. Zkrátka Modrá růže opět nezklamala. Burger byl poměrně velký, šťavnatý a odložený ideálně osmaženýma hranolkama. Slast...
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO