Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 85x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Steakhouse K1

Šťavnatý steak, jaký nenajdete široko daleko v celém Brně! Přijďte si pochutnat do SteakHouse K1.Nabízíme širokou paletu steaků z nejrůznějších druhů masa od hovězího přes vepřové a krůtí až po exotické steaky z klokana nebo pštrosa. Z itálie těstoviny, rizota spíš po našem, saláty jen z nejčerstvější zeleniny a z Mexika Burittos a Fajitos.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemné prostředí a vinikajici jídlo vám muže zlepšit celý den. Proto pokud mate den blbec, určitě navštivte K1, nebudete zklamáni. Personální je velice příjemný a výhled na klajdovku a lesy je také k nezaplacení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva v rámci posezení ke kulatému výročí, naprosto dokonalé. Rezervované místo u okna - luxusní místo, personál ( pánové ) příjemní, pozorní, ochotní - váza na květinu "přistála" na stole okamžitě jak pan číšník zaregistroval při příchodu kytici v papíru. Jídlo taktéž výborné, byli jsme naprosto spokojeni. Děkujeme za zpříjemnění oslavy.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO