Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Steakhouse Highlander

Restaurace ve stylu dobové skotské kovárny s kapacitou 70 míst nabízí steaky všech druhů a chutí. Jako ve správném steakhousu zde převažují grilovaná masa velkých gramáží, servírovaná na dubových prknech. Tato masa se nakládají do speciálně namíchaných láků a marinád tajných receptur, kde leží několik hodin. Zde získají pravý, nefalšovaný skotský nádech. Specifickou chuť zvýrazňuje příprava na profesionálním grilu. Vysoká kvalita, křehkost a šťavnatost je zajištěna díky dennímu zásobování chlazeným masem dodávaným na zakázku jen pro zdejší kuchyni.  

Pro velké znalce whisky je rozléváno 10 druhů luxusní single malt skotské whisky - stáří 10 – 18 let.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ideální poloha uprostřed města, originální prostředí městského podzemí, zajímavá nabídka jídelního lístku a skvělá kuchyně. K tomu pozorná a velmi příjemná obsluha - víc pro příjemné posezení u večeře není potřeba. Kuchařem umíchaný tatarák byl výborný, pošírovaná hruška v červeném víně se smetanovou zmrzlinou a horkým lesním ovocem také. Určitě se vrátím ochutnat některý z nabízených bifteků. A budu se na to těšit.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ačkoliv zde není problém dostat na cenovou hranici více než 300 kc/1os., jídlo mi zde zatim vždy velice chutnalo a jak obsluha či prostředí je super.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO