Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Steak restaurace Stodola

Posedět můžete ve stylovém, klimatizovaném, příjemném a moderním prostředí. V restauraci na Vás čeká příjemná obsluha a vynikající kuchyně. Každý pracovní den nabízí jiné obědové menu připravené z čerstvých a kvalitních surovin. Pochutnat si můžete na steakách, specialitách z drůbežího a vepřového masa, rybách a nejrůznějších druhů salátů. Pro letní dny mají pro Vás připravenou zahradní restauraci. Restaurace je vyhledávána pro oslavy, rauty i večírky.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Steak restaurace Stodola
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Těstoviny rozvařené, kuřecí kousky vysušené, připálené.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace nabízí velké porce za odpovídající ceny. Obsluha je ochotná. Doporučuji salát s grilovaným lilkem, tortilly dostane dvě a velké, vyhlášené jsou i steaky. A ještě jedna zajímavost, o víkednu se zde najíte i pozdě večer, resp. v noci :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO