Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 105x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Steak Pub U Medvěda

Přehled hodnocení
91% celkově
89% personál
83% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 61x
4 37x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Milý personál a velmi dobré jídlo. Na Jablonec určitě nadprůměr. Co je horší je interiér, ten byl moderní zhruba v 80. letech 20. století. Restauraci také sráží body dolů zbytečně drahé nápoje (Plzeň za 49,-).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili s přáteli a každý si vybral jiný steak či biftek. Jídlo bylo vynikající nedalo se nic vytknout Určitě přijdeme i příště vyzkoušet další lahůdky tohoto podniku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace chodím pravidelně jak soukromě, tak i se zákazníky. Pokaždé jsem naprosto spokojen, jen z menu zmizel můj oblíbený steak s tomatovým přelivem, ale co se dá dělat ;-)
Celkově   
personál 3
prostředí 1
jídlo 2
49 Kč za 0,5l Plzně...Děláte si srandu?! Takovou cenu nemá ani vyhlášená síť Lokál ani některé turistické restaurace v centru Prahy. Bohužel tato skutečnost kazí celkový dojem. Škoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem v této restauraci poprvé s kolegy kteří sem chodí pravidelně. Měl jsem možnost ochutnat steak z argent. býčka a musím konstatovat, že to byl neskutečně chutné. Na jidlu jsem si opravdu pochutnal a určitě se sem vrátím.
Restaurace Steak Pub U Medvěda Restaurace Steak Pub U Medvěda Restaurace Steak Pub U Medvěda Restaurace Steak Pub U Medvěda
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, není co dodat.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
byla jsem v restauraci U medvěda poprvé a byla jsem pprijemne prekvapena vaří opravdu velice dobre a maji velky vyber stejku tak se nestane že by si člověk nevibral
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré jídlo,příjemná a rychlá obsluha. Jidlo dobře připravené a pivečko dobře nachlazene. Pohoda s přáteli podpořená příjemným prostředím a i rozumnou cenou .
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Výborné steaky za skvělou cenu! Chuck tender i steak se sýrovou omáčkou byly medium rare přesně podle našich představ. Jen byly steaky trošku více kořeněné než bylo třeba. Také víno bylo výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO