Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 103x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Steak Pub U Medvěda

Restaurace je nekuřácká. Specializuje se na přípravu grilovaných specialit, ryb, těstovin, salátů. V nabídce jsou alkoholické nápoje i nealko, dezerty.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace chodím pravidelně jak soukromě, tak i se zákazníky. Pokaždé jsem naprosto spokojen, jen z menu zmizel můj oblíbený steak s tomatovým přelivem, ale co se dá dělat ;-)
Celkově   
personál 3
prostředí 1
jídlo 2
49 Kč za 0,5l Plzně...Děláte si srandu?! Takovou cenu nemá ani vyhlášená síť Lokál ani některé turistické restaurace v centru Prahy. Bohužel tato skutečnost kazí celkový dojem. Škoda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byl jsem v této restauraci poprvé s kolegy kteří sem chodí pravidelně. Měl jsem možnost ochutnat steak z argent. býčka a musím konstatovat, že to byl neskutečně chutné. Na jidlu jsem si opravdu pochutnal a určitě se sem vrátím.
Restaurace Steak Pub U Medvěda Restaurace Steak Pub U Medvěda Restaurace Steak Pub U Medvěda Restaurace Steak Pub U Medvěda
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO