Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Steak House Olympia

Provozu steak house restaurace o kapacitě 30 míst, kde nabízí steaky, hamburgery, minutky a polední menu. Možnost pořádání různých oslav, akcí či smutečních hostin. Možnost připojení k WiFi.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Honza
Nedoporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Flank steak dopadl velmi dobře, pepřová omáčka měla správnou sílu a maso příjemně doplnila. Hranolky by ale určitě snesly samostatný talíř. Mnohem strašnější zážitek byl tzv. hovězí burger - schválně jsme se chtěli vyhnout kuřecí verzi. Většinou se steakové restaurace zároveň prezentují dobrými burgery. Tady ale přijde rozmrazená (naskrz promočená) houska, plátek oranžového taveného sýra, nějaká zelenina a mletý (nejspíš taky mražený) polotovar z nějaké drůbeží sekané. To, co se dává do bagety nebo bulky v okýnku na nádraží za 30 Kč maximálně. Nic nezachrání tatarka s česnekem, celkem normální hranolky, ani fajn obsluha. Cenový rozdíl mezi fajn flank steakem v denním menu a tím úděsným "burgerem" byl asi dvacku.

Honza
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno