2 fotky

Restaurace Steak House Olympia

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Steak House Olympia

Provozu steak house restaurace o kapacitě 30 míst, kde nabízí steaky, hamburgery, minutky a polední menu. Možnost pořádání různých oslav, akcí či smutečních hostin. Možnost připojení k WiFi.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 4
  • Prostředí: 3

Flank steak dopadl velmi dobře, pepřová omáčka měla správnou sílu a maso příjemně doplnila. Hranolky by ale určitě snesly samostatný talíř. Mnohem strašnější zážitek byl tzv. hovězí burger - schválně jsme se chtěli vyhnout kuřecí verzi. Většinou se steakové restaurace zároveň prezentují dobrými burgery. Tady ale přijde rozmrazená (naskrz promočená) houska, plátek oranžového taveného sýra, nějaká zelenina a mletý (nejspíš taky mražený) polotovar z nějaké drůbeží sekané. To, co se dává do bagety nebo bulky v okýnku na nádraží za 30 Kč maximálně. Nic nezachrání tatarka s česnekem, celkem normální hranolky, ani fajn obsluha. Cenový rozdíl mezi fajn flank steakem v denním menu a tím úděsným "burgerem" byl asi dvacku.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace