Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Steak House Olympia

Provozu steak house restaurace o kapacitě 30 míst, kde nabízí steaky, hamburgery, minutky a polední menu. Možnost pořádání různých oslav, akcí či smutečních hostin. Možnost připojení k WiFi.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Flank steak dopadl velmi dobře, pepřová omáčka měla správnou sílu a maso příjemně doplnila. Hranolky by ale určitě snesly samostatný talíř. Mnohem strašnější zážitek byl tzv. hovězí burger - schválně jsme se chtěli vyhnout kuřecí verzi. Většinou se steakové restaurace zároveň prezentují dobrými burgery. Tady ale přijde rozmrazená (naskrz promočená) houska, plátek oranžového taveného sýra, nějaká zelenina a mletý (nejspíš taky mražený) polotovar z nějaké drůbeží sekané. To, co se dává do bagety nebo bulky v okýnku na nádraží za 30 Kč maximálně. Nic nezachrání tatarka s česnekem, celkem normální hranolky, ani fajn obsluha. Cenový rozdíl mezi fajn flank steakem v denním menu a tím úděsným "burgerem" byl asi dvacku.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO