Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 9x 100 0

Restaurace Steak House Nový Jičín

Steak House nabízí svým hostům velký výběr grilovaného masa a steaků, dále také skvělé sezonní nabídky a tématické týdny. Rovněž nabízí velký výběr vín z moravských i mezinárodně známých vinných destinací. V letních měsících je provoz rozšířen o venkovní posezení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Podnik jsme vybrali po cestě z Kunína přes Restu aplikaci, je to kousek a je zde venkovní terasa. Restaurace by rozhodně snesla silnější odvětrávání vnitřního prostoru pro hosty. Kdyby nebyla volná terasa, dovnitř bychom neusedli, větrat oblečení bychom museli celé odpoledne. Obsluha slušná, pozorná. Doporučil bych, odnaučit se dolévání zbytků láhve nealka do sklenice hosta. Je to nevhodné, špatný návyk v Česku a mě osobně je to velmi protivné. Jídlo obou bylo výborné. Jeden steak medium rare s máslovou kaší - masu nelze nic vytknout, kaše byla dost tuhá. Celý pokrm mimořádně dobře dochucen. Další byl grilovaný camembert s brambory - sýr i příloha chutnaly velmi dobře. Jediné co chybělo jídlu je design na talíři. Oba hlavní chody byly podány zcela bez nápadu. Celkově jsme byli spokojeni.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO