Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Steak House Jack Jihlava

Pravá steaková restaurace, vytvořená z bývalé cukrárny, ve které se dočkáte poctivé porce masa. K dispozici je také venkovní posezení a jídlo si můžete odnést s sebou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Personál byl velice všímavý a pohotový. Měl jsem steak a americké brambory. Steak byl velice dobře propečený a měkký. Ale celkově bych chuť hodnotil průměrně. Tuto restaruraci rád navštívím znovu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde v pátek večer na večeři, restaurace je menší, tak je asi lepší si udělat dopředu rezervaci, bylo tu plno. Dali jsme si vepřovou panenku s grilovanou oblohou a chlebem, k tomu výběr ze 3 druhů omáček. Jídlo bylo dobré, akorát panenka mohla být trochu růžovější, zdála se nám trochu přetažená. Jinak jsme byli spokojení.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace se ráda vracím, protože se tu vždy skvěle najím. Pravidelně si dávám vepřovou panenku s mozzarelou a pokaždé je vynikající. Obsluha příjemná, rychlá a prostředí milé. Vřele doporučuji, pokud máte chuť na vynikající steak! A také doporučuji vyzkoušet grilivan banán - velmi zajímavé
Restaurace Steak House Jack Jihlava
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO