Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Steak house Highland

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Hodnocení spíše 3,5*. Co se týče jídla, tak nemám jediný problém. Výborné steaky, chutná omáčka, čerstvé domácí hranolky, moc dobré pivo. Bohužel obsluha nevšímající si, pomalejší a s milým přístupem hodně šetří. Dřevěný interiér, lokace a výborné maso, mě nutí se sem vracet a restauraci určitě doporučuji.
Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Do této restaurace jsem se velmi těšila,jelikož jsem měla od více lidí doporučení na výborné steaky. Ale popravdě mě tato restaurace moc nenadchla,jelikož obsluha byla hlučná,jak se spolu bavila,přitom ale pomalá a nevšímavá,jídlo bylo ucházející,ale rozhodně ne výborné.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO