Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 68x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Steak house Highland

Útulný steak house, ve kterém si pochutnáte na steacích z plemene Highland. Když sem zajdete určitě to nebude návštěva poslední, protože zdejší steaky jsou opravdu vynikající. Pestrý výběr je rovněž i v nápojovém lístku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Hodnocení spíše 3,5*. Co se týče jídla, tak nemám jediný problém. Výborné steaky, chutná omáčka, čerstvé domácí hranolky, moc dobré pivo. Bohužel obsluha nevšímající si, pomalejší a s milým přístupem hodně šetří. Dřevěný interiér, lokace a výborné maso, mě nutí se sem vracet a restauraci určitě doporučuji.
Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland Restaurace Steak house Highland
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy vše v pořádku, výborné jídlo i víno, milá a rychlá obsluha, slušný výběr jídla i pití za příhodné ceny, rádi se sem vracíme a ještě jsme nebyli zklamáni.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO