Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Steak & cocktail bar U Matěje

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
88% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 9x
4 8x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná restaurace v centru města, překvapilo nás hezké prostředí a milá pozorná obsluha. K jídlu jsme vyzkoušeli burgery, oba byly výborné. Můžeme jedině doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto vynikající jídlo za velmi slušné ceny, příjemná obsluha i prostředí.. Můžeme jen doporučit. Burgery jsou opravdu super, navic jsou pořádně velké. Zahrádka vypadá krásně, v létě to tady musí byt ještě lepší.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Při příchodu nepříjemný personál,rezervovaný stůl pro 4 pouze 3 židle, zřejmě nemají rádi vouchery z restu :).Losos byl přepečený téměř černý a děti hamburger též do černa.Nám zde nechutnalo :(.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemná a hezky zařízená restaurace v centru města. Za pozornost stojí hlavně zahrádka, která má výhled na hradby. Dali jsme si steak a lososa a obě jídla byla velmi chutná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Měli jsme oba BBQ Angus burger a napůl hranolky. Porce velmi slušná. Hranolky ještě zbyly (přišli jsme hladoví). Chuťově "jen" dobré, prostě dobré. Drobná výtka je k propečenosti masa. Medium bylo spíše medium well až well done. Zkrátka růžové maso už tam nebylo. Obecný nešvar používání poměrně vysokých a docela křehkých housek na burgery se vyskytuje i tady. Málokdo má taková vrata, že to ukousne. Když se takový burgr zmáčkne, houska se začne lámat a je po burgeru.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyjeli jsme si s přítelkyní a s dcerou na výlet do Středních Čech a zastavili se v naší oblíbené Kutné Hoře. Restaurace je v bývalé cukrárně a je dostupné z náměstí i z přilehlé uličky. Moc jsme litovali, že počasí neumožnilo, abychom byli venku, ale místnost pro maminky s dětmi nám to bohatě vynahradila. Dcera byla nadšená nejen z hraček, ale i z burgeru (byl to její první).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V krásném počasí kutnohorského vinobraní jsme si vybrali osvědčenou kvalitu a bylo to po všech stránkách moc fajn. Příjemný personál, chutné jídlo i zaímavé prostředí...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
příjemné prostředí na zahrádce, pozorná obsluha. Jídlo bylo velice chutné, jak předkrmy, tak také hlavní jídlo. Nebylo problém vyjít vstříc s úpravou hlavního chodu. Výborné koktejly
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné prostředí s pozornou a milou obsluhou. Objednali jsme si s přítelkyní cheesburgery a chybu jsme neudělali. Jen bych možná maso ještě víc dochutil, ale celkově spokojenost, určitě se zase vrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO