Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 29x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Steak & cocktail bar U Matěje

Přijďte si odpočinout od každodenního shonu a dát si pořádný steak nebo jen tak posedět s přáteli nad kávou či dobrým vínkem. Steak house v Kutné Hoře s dětským hřištěm a domácí nabídkou grilovaných specialit vás bude bavit. Na baru pro vás připraví koktejly a kávové speciality. Příjemné prostředí, rozumné ceny a profesionální personál, to vše dopomáhá k vaší stoprocentní spokojenosti.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Hodně špatný. Obsluha milá,potud OK. Ale dal jsem si burger Angus BBQ a přinesli mi ho v podstatě syrový. To se může stát. Tak jsem burger slušně reklamoval s tím,že kuchař mi nemusí dělat celý nový burger,stačí mi když to maso dopeče. Druhý pokus byl však stále v prostředku syrový. Nedopéct maso ani na druhý pokus je už opravdu "umění". Navíc prostory restaurace jsou společné s "kuchyní" takže všechno cítíte a jste od toho cítit. Sem se rozhodně již nevrátím. PS: Matěji,dejte si do googlu medium. To je růžové maso uprostřed. To co jste podávali vy je medium rare,tedy uprostřed syrové. A mimochodem bez krve je to vždy,leda byste jí tam sami přidávali. Prostě diletantství prvního kalibru.
Steak & cocktail bar U Matěje
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
V prostorách restaurace je otevřené pracoviště kuchařů včetně grilu a friťáku na hranolky, takže to po celé restauraci smrdí olejem a spaleným masem. Burger byl syrový a všichni se divili, že to nechceme jist. Médium evidentně znamená: opečeme to z každé strany na minutu a šup s tím na talíř. Poměrně dost dlouho trvalo, než jídlo přinesli. K pečeným kuřecím prsům jsem chtěla jako přílohu trhany salát. Ten byl v pohodě, kdyby nebyl celý politý dresignem... Rozhodně nedoporučuji.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Od restaurace jsme dle recenzí čekali více. Jídlo bylo dobré, ale za tu cenu by byla ostuda, kdyby nebylo:-) Bohužel toalety dost nehezké. 25 minut po objednání nám sdělili, že jedno jídlo není, takže přeobjednávka. V závěru servírka vylila při sklízení ze stolu nápoj, což se stává, omluvila se, samozřejmě, ale byla to taková úsměvná tečka za posezením, které nás moc nenadchlo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO