6 fotek

Steak & cocktail bar U Matěje

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Steak & cocktail bar U Matěje

Přijďte si odpočinout od každodenního shonu a dát si pořádný steak nebo jen tak posedět s přáteli nad kávou či dobrým vínkem. Steak house v Kutné Hoře s dětským hřištěm a domácí nabídkou grilovaných specialit vás bude bavit. Na baru pro vás připraví koktejly a kávové speciality. Příjemné prostředí, rozumné ceny a profesionální personál, to vše dopomáhá k vaší stoprocentní spokojenosti.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 3
  • Prostředí: 2

Hodně špatný. Obsluha milá,potud OK. Ale dal jsem si burger Angus BBQ a přinesli mi ho v podstatě syrový. To se může stát. Tak jsem burger slušně reklamoval s tím,že kuchař mi nemusí dělat celý nový burger,stačí mi když to maso dopeče. Druhý pokus byl však stále v prostředku syrový. Nedopéct maso ani na druhý pokus je už opravdu "umění". Navíc prostory restaurace jsou společné s "kuchyní" takže všechno cítíte a jste od toho cítit. Sem se rozhodně již nevrátím. PS: Matěji,dejte si do googlu medium. To je růžové maso uprostřed. To co jste podávali vy je medium rare,tedy uprostřed syrové. A mimochodem bez krve je to vždy,leda byste jí tam sami přidávali. Prostě diletantství prvního kalibru.

  • Steak & cocktail bar U Matěje
  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 2

V prostorách restaurace je otevřené pracoviště kuchařů včetně grilu a friťáku na hranolky, takže to po celé restauraci smrdí olejem a spaleným masem. Burger byl syrový a všichni se divili, že to nechceme jist. Médium evidentně znamená: opečeme to z každé strany na minutu a šup s tím na talíř. Poměrně dost dlouho trvalo, než jídlo přinesli. K pečeným kuřecím prsům jsem chtěla jako přílohu trhany salát. Ten byl v pohodě, kdyby nebyl celý politý dresignem... Rozhodně nedoporučuji.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace