Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Steak & Burger Bar

Přehled hodnocení
82% celkově
78% personál
78% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 7x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice mile nás návštěva restaurace překvapila, jídlo bylo velice chutné a určitě restauraci můžeme s klidným svědomím doporučit:). Dále bychom chtěli pochválit personál.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je příjemná, nekuřácká což bereme jako plus. Steaky byly výborné, jediné co jsme nepochopili je balsamico ocet na talířích, které se k tomuto masu nehodí. Úprava podle požadavků. Při příští rezervaci akorát budeme chtít stůl mimo vstupní dveře :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostřední podniku je velmi příjemné. Jídlo a pití bylo velmi chutné i teplé. Porce byla přiměřená k ceně. Personál byl ochotný. Určitě znova přístě podník nevstívím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud si chcete dát opravdu poctivý burger, tak si určitě zajděte sem. Vnitřek restaurace je průměrný, ale kvalita jídla to opravdu dožene. Obsluha jako vždy příjemná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nase prvni navsteva na burger a byli jsme mile prekvapeni. Burger celkove poctivy a chutny. Zahradka se velmi hodila. Jidlo bylo rychle pripravene a obsluha byla mila.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace chodíme moc rádi, obsluha je vždy velmi milá a příjemná. Steaky i burgry jsou zde luxusní :)
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Nekuřácká restaurace s milou obsluhou. Na čepu Holba a Šerák, pěkně poctivý. Dali jsem si black angus cheeseburger a ačkoliv jeden z osazenstva tvrdil, že to není black angus a sýr není čedar (měl být), můžu říct, že za mě se jednalo o jeden z nejlepších burgerů, co jsem jedla - chuťově výborná houska, co se nerozmáčela, šťavnaté maso dobře ochucené a propečené tak akorát. Jediný, co se úplně nepovedlo, byly hranolky - moc nasáklé olejem, což je vážně škoda, protože byly opravdu z brambor. :-)
Steak & Burger Bar

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO