Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotografie
Na mapě

Informace Steak Bar

Steak Bar nabízí příležitost k uspořádání jakékoliv akce dle Vašich požadavků!
Nabízíme široký výběr z našeho jídelního lístku, ve kterém najdete:
Grilované kuřecí, vepřové a hovězí steaky lahodné chuti s různými druhy omáček (např. pepřová, rokforová,…) a jinými pochutinami. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Z restaurace si odnášíme docela špatný zážitek. Restaurace byla prázdná. Sedělo tam jen pár lidí. Objednali jsme si pití a jídlo (vše rychlovky). Již při objednávání pití vznikl mírný problém. Slečna číšnice na otázku jaké mají víno odpověděla červené a bílé. Přesněji to neví. Prostě to rozlévané.... Toto byl první šok. Druhý šok byl, když jsme na jídlo čekali cca hodinu a čtvrt. Připomínám, že v restauraci jsme byli skoro sami. Bylo nás 6 a ostatních hostů cca také 6 - 7. Když jsem se po hodině šel zeptat, jestli vůbec dostaneme jídlo, bylo mi řečeno, že toho měli moc a že na rozvoz chystali několik tataráků. Nejsem si jist, zda příprava tataráku zastaví kuchyň na hodinu a čtvrt.... Už jsme se chtěli zvednout a odejít, ale začali nám nosit jídlo. Jelikož jsme měli opravdu velký hlad, počkali jsme. Opět další chyba personálu. Jídlo nosili postupně. Kamarád když dojedl a odnesli mu talíř, tak někteří ještě na jídlo čekali. Jídlo ani kvalitou moc neobstálo. Tatarák se prý docela dal. Ostatní jídlo plavalo v tuku. Na to, že jsme byli ve steakové restauraci a obsluha se při objednávce hovězího steaku ani nezeptá, jak ho chceme propéct, je opravdu tragédie. A kuchař je tragéd také. Objednávka byla pfeffer steak. Na talíři to bylo ovšem maso, které bylo tuhé jak podrážka. Maso udělané na více než well done. Prostě opravdu hrozný zážitek. A při placení to završila obsluha, která nedokázala ani přesně vrátit. Každý by si měl samozřejmě peníze překontrolovat, ale slečna, která dělá servírku, by měla umět počítat a vracet správně. Takže opravdu nedoporučuji. Zvláště pokud byste si zde chtěli dávat steak.

 • Uživatelská fotka z Steak Bar
Medy
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Skvělý tatarák, hodně oblíbený, chodí na něj celé město.Dobré pivo, na které se vyplatí zajít i jenom "na jedno". Příjemná obsluha. Zrekonstruovaná zahrádka, na letní teplé večery ideální místo.

Cathleen
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba