Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Starý pivovar

Zveme vás do útulného prostředí bývalého pivovaru, kde na vás dýchne atmosféra časů minulých. Interiéry jsou citlivě zařízeny dobovými prvky, kde si snad každý najde svůj prostor pro soukromí. Kuchyně je zaměřena na staré české receptury, na grilovaná masa a uzená v naší udírně. Spodní krčma s cca 90 místy s komorní romantickou atmosférou, dokreslenou dobovou muzikou a personálem. Vrchní "nalejvárna" s cca 60 místy s odlehčenou atmosférou je ideální na bujaré oslavy a setkání s přáteli. Malá světnice s 25 místy pro menší uzavřené akce. Velká světnice s cca 60 místy a kulečníkem pro pořádání různých oslav či firemních akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace s dobrou obsluhou a vynikajícím jídlem. Dal jsem si zebra a musím jen chválit. Masita a dobre ochucena. Pivo taktéž vyborne. Rad se sem vrátím.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Restaurace krásná, obsluha velice příjemná, ale jídlo stalo za prd. Čekali jsme na něj hodinu, přišlo studené, nedochucené a dost malé porce. Doufám, že se situace zlepší, sedí se tu surově.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hodně restaurací v okolí je místními vychvalováno, tahle si to ale opravdu zaslouží. V době poledního menu jsme si vybrali z jídelního lístku (přestože nabídka byla zajímavá, chtěli jsme vyzkoušet něco jiného), každý z nás si objednal jiný druh masa - biftek, panenku, kuřecí a rybu - všechno zvládnuto na jedničku. Kdyby bylo šest hvězdiček, dám šest. Určitě se sem vrátíme :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO