Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Starý pivovar

Útulné prostředí bývalého pivovaru na vás dýchne atmosférou časů minulých. Interiéry jsou citlivě zařízeny dobovými prvky, kde si snad každý najde svůj prostor pro soukromí. Kuchyně je zaměřena na staré české receptury, na grilovaná masa a uzená v místní udírně.
Spodní krčma s cca 90 místy s komorní romantickou atmosférou, dokreslenou dobovou muzikou a personálem. Vrchní "nalejvárna" s cca 60 místy s odlehčenou atmosférou je ideální na bujaré oslavy a setkání s přáteli. Malá světnice s 25 místy pro menší uzavřené akce. Velká světnice s cca 60 místy a kulečníkem pro pořádání různých oslav či firemních akcí.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Dříve to byla restaurace, kterou jsme navštěvovali velice často a těšili se na další návštěvu. Dnes, po půl roce obrovské zklamání, jídlo podprůměrné za vysokou cenu (restaurace zdražila), o porci ani nejde jako o kvalitu jídla...donesené žebra vypadaly, že nejsou zrovna čerstvé i podle tuhosti, dále burger, žemle byla tvrdá a dle jídelního lístku měl obsahovat karamelizovanou cibuli, po ni nebyla ani stopa. Obsluha v pořádku, restaurace je nádherná, ale restauraci dále navštěvovat nebudeme, obrovské zklamání, co se týče jídla. :( Jakmile se změní kuchař a vše k dřívějšku (bylo to excelentní), rádi zavítáme.

Arlette
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  5

Velmi příjemné prostředí, personál s výhradou-servirka si nás dlouhou dobu nevšimla,měli jsme žízeň po jídle, příbory jak ve školní jídelně blbě se tím krájelo i kuřecí maso-na steak bych si představoval jiný.polevka byla dobrá mohla být výraznější chuť česneku (česnečka)a mohla být teplejší,s druhým chodem spokojenost, panenka akorát propečena, chilli kuřecí gulášek opravdu ostrý čisté voňavé toalety.

 • Uživatelská fotka z Starý pivovar
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Fajn, není co dodat

Krejča
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba