Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Starý pán restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Starý pán je taková správná hospoda ve Střašnicích. Obsluha je ok, adekvátní úrovni podniku. Vaří dobře, všichni jsme si pochutnali. Ceny jsou příznivé. Určitě doporučuju sem zajít na jídlo nebo na pivo, nebudete litovat. Hodnotím jako lepší průměr.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově    
personál 5
prostředí 5
jídlo 1
Za mě bohužel velké zklamání, co se jídla a pití týká...objednala jsem sangrii a chutnala jako džus, navíc půlka džbánku naplněná ledem. Dále Frankovku, tak hnusné víno jsem dlouho nepila, musela jsem si přiobjednat colu. K jídlu medová křídla (jako celiak jsem byla ubezpečena, že se nepřipravují s moukou). Ovšem špatně mi po nich bylo v noci i následující den. Netuším, zda to mohlo být z masa, či mouky...každopádně mě už u Starého pána nikdo neuvidí.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedním slovem super. Je to něco mezi hospůdkou a restaurací, ale cítili jsme se tu moc dobře, bylo o nás hezky postaráno a prostředí je velmi příjemné. Jídlo vynikající - jak polévka z červené čočky, tak i quesadilla s hovězím flank steakem. Na závěr jsem si objednal ještě guatemalskou kávu, která byla rovněž skvělá. Celkově tedy další příjemné překvapení mezi vilkami na Praze 10. Přijďte, nebudete litovat.
Starý pán restaurant Starý pán restaurant Starý pán restaurant

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO