Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 99 % hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Starosuchdolská restaurace

Ve Starosuchdolské očekávejte domácí českou kuchyni. Prostory restaurace je možné využít i pro rodinné či firemní oslavy. Po domluvě lze připravit pečené vepřové koleno nebo kuřecí křídla podle zdejších léty ozkoušených receptů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili se skupinkou přátel za účelem grilovaného selátka, které nám restaurace výtečně připravila na objednávku, a oslavy narozenin, personál nám krásně připravil stůl a jako překvapení pozval i dámskou country kapelu, čímž bylo posezení s přáteli dokonalé.
Starosuchdolská restaurace Starosuchdolská restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jednoznačně platí, že lepší chodit na teplé jídlo do Starosuchdolské, než vařit doma :) a nejen dobré jídlo, ale i dobrý výběr řady točených piv, nabídka skvělých vín a třeba taky široký výběr řady kvalitních rumů :)
Starosuchdolská restaurace Starosuchdolská restaurace Starosuchdolská restaurace
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO