Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Starosmíchovská pivnice U Bílého lva

Starosmíchovská pivnice U Bílého lva s českou a mezinárodní kuchyní, založena l.p. 1889, se může pochlubit letitou tradicí. Pivnice byla otevřena krátce poté, co byl vybudován smíchovský pivovar Staropramen a až do současného dne z jejích kohoutů teče výborný smíchovský mok.

Postupně procházela řadou renovací a nakonec v roce 2006 prošla tou největší interiérovou rekonstrukcí. V dnešní době pro vás v restauraci jsou schopni nabídnout klimatizované prostory, sportovní přenosy na velkoplošné projekci, velmi oblíbené páteční večery s živou hudbou, ale také pro vás mohou připravit rauty, svatby, firemní akce, narozeniny a jiné společenské akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nevím proč má restaurace relativně nízká hodnocení. Pivo mají velmi dobře ošetřeno prostory vypadají také krásné a kuchyně také nezahalí. Doporucčuji na pohodové posezení
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Proč jsme po prvním pivu odešli? Protože 3 metry od nás začla hrát kapela a neslyseli jsme vlastního slova...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO