Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Starbucks Coffee Park Chodov

Jedná se o druhou pobočku Starbucks v Obchodním centru Chodov.
Starbucks je předním světovým odběratelem té nejkvalitnější kávy Arabica a zároveň dbá na dodržování svých závazků týkajících se odpovědného pěstování a etického obchodování s kávou.
Nabízí zrnkovou kávu, kávové nápoje, čaje, dezerty, sendviče, hrnky, termosky, Frenchpressy a další doplňky sloužící k přípravě kávy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Síť kaváren Starbucks patří mezi moje oblíbené. Mají skvělou kávu, kterou si můžete dochutit dle libosti. Obsluha je vždy moc příjemná a ochotně poradí s výběrem. Nemám této provozovně co vytknout.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Kávu ze Starbucks mám velmi ráda. Vždycky je podle mého přání a stejně chutná. Obsluha je milá (i když nám tentokrát trošku popletla částku k placení). V kavárně můžete také příjemně posedět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Káva ve Starbucks je vždy perfektním zážitkem a tato provozna není výjimkou. Výborná káva, skvělé dortíky, milá obsluha a příjemné prostředí. V létě je navíc k dispozici zahrádka.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO