Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

0 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Stará studna

Restaurace Stará Studna nabízí 4 restaurační prostory, hospůdku, sklípek, zimní zahradu a venkovní letní zahrádku s dětským hřištěm. Je zde možné uspořádat grilování selat a krůt. Zimní zahrada a sklípek jsou navíc zcela nekuřácké, celkem s 45 místy. 

Restaurace je zaměřena na poctivou domácí českou kuchyni, s velkým výběrem přes obědy, ale ovládá také moderní, dnes tak žádanou odlehčenou gastronomii. Pivo čepují Plzeň 12°, Staropramen 10°, 12° nefiltrovaný a točený nealkoholický Staropramen.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Co napsat prisel jsem vrele me uvitali.Objednal jsem nez by si rekl svec piti na stole nez jsem dal druhy lok jidlo na stole. Tak uuasny libovy uzeny bok jen zasycel. Mnam spokojeny nadmiru.Zahradka super.Jiste jsem tu nebyl naposledy ;-)

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno